Oznámení

Collapse
No announcement yet.

stránky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tak opravdu díky !
    A to druhé jsem pochopila, na včerejší příspěvky se vlastně můžu kouknout, když přejdu z videoreceptů na fórum, ale opravdu mi chyběly příspěvky v přehledu, které byly vlastně "staré" jen pár hodin...
    Pěkný večer.
    anina s.

    Comment


    • #17
      Bzz, tady zase moucha otravka.
      Jardo, pokud mi napíšete, že to nejde, nebo jsem to přehlídla, už dám pokoj, slibuju.
      Pokud jste "dokázal" nainstalovat "všechny předešlé příspěvky", a já si ten přehled užívám, dalo by se to tak udělat i s tím "odkazy" ?
      Že bych taky NA KAŽDÉ STRÁNCE našla, kdo je online ( abych se podívala, někdy pozdravila, protože jsou třeba online a nepíšou, a využívám i to, na co se kdo dívá, a tak pročítám zajímavé recepty, ke kterým se jinak z časových důvodů nedostanu) a nemusela několikrát klikat na "zpět" v levém horním rohu, protože na většině stránek je poslední políčko "označit fóra jako přečtená".
      Pokud to nepůjde, smířím se s tím, ale protože jak víte, nerozumím PC a co všechno se dá na PC dělat, tak mi to prosím jen sdělte, ať mám jasno.
      Samozřejmě, až budete mít čas.
      Dík moc už za ty úpravy, které jste udělal.
      Pěkný večer.
      anina s.

      Comment


      • #18
        Nahoře v menu klikněte na kolonku ,,odkazy,, a až se Vám rozroluje menu, tak úplně dole je ,,kdo je online,,. Funguje to úplně stejně jako když kliknete na úvodní stránce úplně dole na ten počet zrovna připojených uživatelů. Je to ono co jste hledala?
        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

        Comment


        • #19
          Když přejdu z videoreceptů na fórum, ano, jsou tam "odkazy" i dole připojení uživatelé.
          Ale když kliknu na "nové" nebo na "všechny předešlé příspěvky", už tam ta nabídka "odkazy" není, poslední je "označit fóra jako přečtená". Takže když kliknu na nové a chci vidět i ty starší příspěvky a tak kliknu na "předešlé..." a pak se chci podívat, kdo je online, musím vlastně 2x kliknout na "zpět", aby se mi ukázala ta stránka, kde už ty "odkazy" jsou. Jak už jsem psala, ruka by mi neupadla, ale předtím byla ta nabídka "odkazy" na každé stránce, ne jen na vybraných. Snad to nepíšu moc složitě...
          anina s.

          Comment


          • #20
            Už by to tam mělo být
            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

            Comment


            • #21
              Jardo, jste prostě kouzelník a já jsem opět spokojená jak želva.
              DĚKUJU DĚKUJU DĚKUJU.
              anina s.

              Comment

              Pracuji...
              X