Oznámení

Collapse
No announcement yet.

stránky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • stránky

    Omlouvám se, že jsem to založila, nevím, kde se přímo zeptat, ale když si najdu výpis např. hlavních jídel a chci jít na další stránku, ukáže se mi toto : No Téma specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
    Je chyba u mě nebo se to spraví?
    Děkuju...


    A tohle mi napsalo, když jsem vlevo nahoře klikla na "NOVÉ", Sorry, there are no new posts to view.

    You may search for posts updated during the previous 24 hours, here.............asi si vezmu k PC slovník....
    A to jsem se odhlásila a teda znovu přihlásila a to samé...
    Last edited by janina s.; 10.09.2010, 15:53.
    anina s.

  • #2
    Nic se neděje. Problém byl na naší straně a vše už by mělo fungovat. Prosím vyzkoušejte to. Kdyby to i nadále nefungovalo, tak mi dejte vědět

    Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

    Comment


    • #3
      Děkuju Jardo, už to funguje, uf. Pěkný den.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Jo já to taky tak zjistila,když jsem hledala ve Pečené sladké.tak se jdu na to podívat taky jestli to funguje i mě,díky.

        Comment


        • #5
          Sorry, there are no new posts to view.

          You may search for posts updated during the previous 24 hours, here

          Tohle se mi zase objevuje, když kliknu na "nové", pak ne a teď zase jo, asi se něco spravuje?
          anina s.

          Comment


          • #6
            Hlášku jsem počeštil.
            Když kliknete na ,,nové,, tak se Vám zobrazí nové příspěvky od Vaší poslední návštěvy. Jakmile ty nové příspěvky navštívíte a nebo kliknete na ,,označit fóra jako přečtená,, tak po kliknutí na ,,nové,, se Vám již nic nezobrazí. Poté můžete využít ten odkaz, který je v té hlášce a zobrazit tak všechny příspěvky z předešlého dne.
            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

            Comment


            • #7
              Jardo, děkuju MOC za počeštění, anglicky jsem se kdysi učila, ale ne počítačovou "řeč" a vy jste to překladem polidštil.
              Pěkný večer.
              anina s.

              Comment


              • #8
                Jardo, DĚKUJU za to, že už jsou ve videokuchařce poslední komentáře na každé stránce a nemusím tak pořád klikat na "zpět".
                Tady na fóru si začínám zvykat, že pokud chci zjistit, kdo je online, tak na "zpět" klikat musím a že se poslední DNEŠNÍ příspěvky neudrží nějak dlouho, tak třeba zmizí z přehledu "co bude na oběd" nebo "slovní fotbálek", kam jsem napsala před pár hodinama.
                Pěkný den.
                anina s.

                Comment


                • #9
                  Není zač. Na ekuchařce jsou tedy ty poslední komentáře všude.
                  Zde na fóru zkuste kliknout na tehnle odkaz http://forum.ekucharka.net/search.php?do=getdaily a měly by se Vám zobrazit všechny poslední příspěvky.Kdyžtak to zkusím dát do menu nahoře
                  ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                  Comment


                  • #10
                    Já vím, že vypadám jako nespokojená, jde fakt jen o zvyk.....Tak jsem na odkaz klikla a zobrazily se ty dnešní příspěvky (ne jen dva "rámečky") a jsem úúúúúplně spoko. Jako že mám přehled o DNEŠNÍCH příspěvcích a můžu tam kdykoliv zase přispět. A vy to nějak upravíte nebo si mám vždy kliknout na ten odkaz? Moucha otravka.
                    A JE zač ! ! !
                    anina s.

                    Comment


                    • #11
                      A vedle "odkazy" co je to " gg " ?
                      Teď " hh " ?
                      anina s.

                      Comment


                      • #12
                        to gg a hh už by tam být nemělo. Něco jsem zkoušel. Nyní když kliknete na ,,Co je nového,, tak na prvním místě je napsáno ,,Všechny předešlé příspěvky,, a tam by se měly ty minulé a dnešní příspěvky všechny zobrazit. Je to ono co jste hledala?
                        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                        Comment


                        • #13
                          JUPÍ ! ! ! A už to tak zůstane ? Jestli ano, DÍKY MOC MOC !
                          (chtěla bych mít vaše nervy se mnou................ )
                          anina s.

                          Comment


                          • #14
                            Jo už to tak zůstane.
                            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                            Comment


                            • #15
                              JO ještě jsem přišel na to že se tam zobrazují všechny témata ve kterých byl přidán nový příspěvek za posledních 24 hodin.

                              Pro příklad:
                              Kdybych třeba dnes v 18:00 do fóra napsal něco nového a vy jste klikla právě na kolonku ,,všechny předešlé příspěvky,, třeba ten další den v 17:30, tak by se tam ten můj příspěvek zobrazil. Kdyby jste se ale podívala druhý den v 18:01, tak už by se tam ten příspěvek nezobrazil protože už je starší než 24 hodin.
                              ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                              Comment

                              Pracuji...
                              X