Oznámení

Collapse
No announcement yet.

náhled nového fóra - video

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • náhled nového fóra - video

    Po nasazení nového designu na ekuchařce nás ještě čeká také aktualizace tohoto fóra. Níže se můžete podívat na menší náhled.

    Doporučuji si video zvětšit (je to třetí ikona vpravo dole v přehrávači. taková obrazovečka )

    681
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

  • #2
    Zdravím, nejsem na PC pořád, navíc mi nefungoval, mám jiný a pak nešel net.
    Brouzdám videorecepty a koukám, že nevidím obrázek se šipkou, kam bych klikla a viděla postup. Je chyba v mém PC ?
    Děkuju za odpověď.
    anina s.

    Comment


    • #3
      Vy nevidíte ten videopřehrávač v prvním příspěvku? To znamená že nevidíte na ekuchařce ani jeden videorecept že? Doporučoval bych vyzkoušet nainstalovat flash player http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

      Kdyby to i potom nefungovalo, tak zkusíme něco jiného.
      ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

      Comment


      • #4
        Po nasazení nového designu na ekuchařce nás ještě čeká také aktualizace tohoto fóra. Níže se můžete podívat na menší náhled.

        Doporučuji si video zvětšit (je to třetí ikona vpravo dole v přehrávači. taková obrazovečka )


        __________________
        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka


        Zdravím, Jardo, toto se mi ukázalo u Vašeho příspěvku. Tak to jste mě pobavil já koukám, jaké video si mám zvětšit a kde je teda ta ikona vpravo.
        Řeknu synovi, chlap mění digestoř.
        Děkuju za odpověď, už jsem se chtěla opět "dotazovat".
        Pěknou sobotu.
        anina s.

        Comment


        • #5
          Tak JARDO, "poslušně hlásím" už mám u Vašeho příspěvku i v receptech okýnko se šipkou !
          Kluk mě navigoval - šipku, klous, mínus, počkej, tak to druhé, červené kolečko vpravo nahoře, tam vlevo apod. to jsem se pobavila, ale mám to!
          No jo, to mládí v počítačové době.
          Tak jdu na videa, a děkuju za zájem.
          anina s.

          Comment


          • #6
            Járo, tak jsem to už okoukla a doufám, že to pak budu zvládat jako doposud.
            Jsi šikula. Udělat nám takové seznamovací "návodové" video byl bezva nápad
            Mamča musí být hrdá na takového syna.
            Mirka

            Comment

            Pracuji...
            X