Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Chystané nové fórum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Chystané nové fórum

    Haló Haló,
    v brzké době budu aktualizovat toto fórum na nejnovější verzi. Nemusíte se bát že by ta nová verze fóra byla úplně odlišná jako toto fórum. S touto aktualizací budu také měnit vzhled fóra. ten kdo bude mít zájem, tak bude moct před spuštěním nového fóra si ho vyzkoušet na testovací adrese kterou ještě sdělím. Budu rád za Vaše připomínky. Také ještě vytvořím sadu videonávodů která by měla nové fórum představit a ukázat jeho funkce.

    Výhody aktualizace:
    -v s novým fórem už se nebudete samovolně odhlašovat z fotogalerie.
    -design tohoto fóra bude v barvách které plánujeme také brzy spustit na hlavní stránce ekucharka.net
    -zpřehlednění Vaší administrace (profil, nastavení apod.)

    Ještě musím dodělat nějaké změny a dodělávky a poté bych hned uveřejnil tu adresu aby jste mohli nové fórum před spuštěním otestovat.
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

  • #2
    Už se moc těším na nový kabátek fóra.

    Comment


    • #3
      Jaruško, ono to fórum bude podobné. Fakt by to vypadalo jak pěst na oko, oranžové stránky, skočíš do fóra a tohle Ale žádné velké změny tam nebudou.
      Ivana M

      Comment


      • #4
        Taky se už těším.Zdravím.
        Jana H.

        Comment


        • #5
          Tak ten kdo bude mít zájem vyzkoušet to nové fórum, tak ať mi napíše soukromou zprávu nebo prostě odepiště zde v tomto tématu a já mu obratem zašlu vše potřebné pro přihlášení
          ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

          Comment


          • #6
            BOHUNKO, sovo, tys už to zkoušela?
            Já se přiznám, že nějak nemám odvahu, počkám na to, až se to spustí, teď jsem si zvykla na tohle..
            anina s.

            Comment


            • #7
              Hlavně aby zase nevymizel pokec!!!!
              MARUŠKA

              Comment


              • #8
                Původně odeslal maruška Zobrazit příspěvek
                Hlavně aby zase nevymizel pokec!!!!
                To se nebojte

                Jinak se ta aktualizace na nové fórum nejspíše opozdí.
                ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                Comment


                • #9
                  Tak přidávám nějaké náhledy pro to nové fórum. Doufám že se V8m bude líbit. Budu rád za Vaše připomínky

                  Ty dva následující náhledy nového fóra jsou stejné akorát je každý v jiném formátu.
                  http://ekucharka.net/obrazky/moje/nove_forum.png
                  http://ekucharka.net/obrazky/moje/nove_forum.jpg
                  ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                  Comment


                  • #10
                    zdravím Jardo, asi to tak má být - náhled v oranžové barvě na pár vteřin a pak je obdélník zmenšený asi 3x10 cm?
                    anina s.

                    Comment


                    • #11
                      Obojí možnost se zobrazuje stejně a tak jak píše Janina.Já si dala lupu na 400% a je to čitelné.Tak že u Pokecu ty podsekce tam nebudou??Nenašla jsem je.Ale jinak to vypadá moc a moc pěkně a spokojenost z mé strany určitě.

                      Comment


                      • #12
                        Jaruš, tak já nevím, na kolik % jsem měla lupu, klikala jsem jak blázen, až to bylo čitelné, zaregistrovala jsem místo šedé oranžovou, ale jinak jsem z toho prozatím paf.
                        No až se to odstartuje, budu si muset zvyknout...
                        anina s.

                        Comment


                        • #13
                          Janino já v tom zase moc žádnou změnu nevidím,jenom barevně a některé podsekce nejsou a nebo jsou dané zvlášť jako sekce,jinak by se pro nás nemělo nic měnit.To je jen náhled,proto je to asi v tak malém formátu.

                          Comment


                          • #14
                            Tak jsem se taky konečně podívala. Taky myslím, že toho moc nemění a oranžovou mám ráda. Zvyknem si rychle.
                            Renata

                            Comment


                            • #15
                              Dobré ráno. Já to vidím dobře, když tou lupou kliknu na rámeček, tak se to zvětší na normál a je vše v pohodě. Mě se to líbí i barevně.
                              Věrka.

                              Comment

                              Pracuji...
                              X