Oznámení

Collapse
No announcement yet.

forum nemám četšině :(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • forum nemám četšině :(

    dobrý den, nevím kam napsat, tak jsem klikla sem a otevřelo se okýnko.Proto píšu sem, možná i na špatné místo. Ráda bych se zůčastnila pokecu a podobně, ale bohužel se v tomto serveru vůbec ale vůbec nevyznám. Mám všechno v angličtině, takže se bohužel nemůžu orientovat. Což mi velmi mrzí, protože e kuchařku mám moc ráda a jsem tiu dost často. Třeba jen něco špatně dělám, poraďte prsoím jak se tu citít jako v u nás v Čechách a ne někde v Americe, díky moc..snad se zadaří to odeslat, nevidím nidke návod v češtině

  • #2
    Marco,
    když si na této stránce najedeš úplně dolů, tak vlevo nad tím šedým řádkem máš malý obdélníček s šipičkou a tam si to změn na "čeština".
    Snad to budeš mít pak srozumitelně
    Gábina

    Comment


    • #3
      Původně odeslal Marca Zobrazit příspěvek
      dobrý den, nevím kam napsat, tak jsem klikla sem a otevřelo se okýnko.Proto píšu sem, možná i na špatné místo. Ráda bych se zůčastnila pokecu a podobně, ale bohužel se v tomto serveru vůbec ale vůbec nevyznám. Mám všechno v angličtině, takže se bohužel nemůžu orientovat. Což mi velmi mrzí, protože e kuchařku mám moc ráda a jsem tiu dost často. Třeba jen něco špatně dělám, poraďte prsoím jak se tu citít jako v u nás v Čechách a ne někde v Americe, díky moc..snad se zadaří to odeslat, nevidím nidke návod v češtině
      Dobrý den,
      to je divné že Vám fórum nefungovalo v češtině. Ve Vašem profilu jsem Vám tu češtinu nastavil ručně, takže už by to mělo fungovat. A kdyby jen přeji ne, tak prosím koukněte na konec stránky a vlevo si můžete nastavit češtinu.

      Kdyby se Vám čeština stále nezobrazovala, tak mi ještě napište.

      Jarda
      ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

      Comment


      • #4
        juuu dííky už jsem doma

        Comment


        • #5
          Původně odeslal Marca Zobrazit příspěvek
          juuu dííky už jsem doma
          Skvělé !
          ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

          Comment

          Pracuji...
          X