Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dodatečně vložené fotky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tak holky a kluci, kdo má rád teplo.....
    Attached Files
    anina s.

    Comment


    • #17
      ČAU JANI,
      koukám, že vkládání obrázků, už umíš na jedničku!
      Jsi dobrá
      Papa EMKA

      Comment


      • #18
        Ahoj Emko, to jsem uměla i předtím, ale mám jiný PC a tak je to vkládání JINÉ.
        Jakto, že tu není žádná sova včetně tebe jako dřívv?????????
        anina s.

        Comment


        • #19
          Já nevím co dělají ostatní sovy ( ULI, JINDRA, BOHUNKA, ALENKA J...........), ale za sebe- jsem poslední dobou nějaká vytuhlá už v cca 22 hodin. Dneska jsem si ráno pěkně pospala tak tedˇ je to v poho.
          Také už skončil ten maraton večerního pečení cukroví a jiných příprav na vánoce. Tak tedˇ se tu snad zase potkáme častěji ve večerních a nočních hodinách. Ty zítra nesvištíš do práce
          Papa EMKA

          Comment


          • #20
            No, Uli a spol. mi vrtá hlavou, kdysi v poho a teď....
            Myslím ale, že jsem tě tu nečetla dýl......
            Tak honem omluvenku a všechno dohnat.
            anina s.

            Comment


            • #21
              No omluvenku bohužel nedonesu, ale nápravu slibuju
              Taky se musím doznat k tomu, že někdy jsem tak strááášněěěěěě moc líná, že jenom čtu a psát se mi už nechce
              Jani a jak dopadlo to cukroví jak jste pekli se synátorem? Mikrovlnka to zvládla?
              Papa EMKA

              Comment


              • #22
                Emko, i kdybys byla líná, můžeš napsat třeba jen "ahoj", no ne?
                To hotové kakaové těsto bylo dobré, jako sušenky je má kluk rád, MVT na 180 st. v poho. Ještě mám to těsto na rohlíčky. Hahahahahaha. Nebyl čas, ale trvanlivost má do 31.12. Zítra mám 1 den dovolené, celkové 5. den volna !
                anina s.

                Comment


                • #23
                  Tak ti budu muset dát za pravdu, že napsat " AHOJ" by mě moc nevysílilo

                  Teda vy se budete mít Na silvestra budete mít čerstvě upečené vanilkové rohlíčky!!!! Mě to divné nepřijde. My máme okolo letních prázdnin hodně oslav a tak než se patlat s dortem peču drobné vánoční kousky. A jak jsou všichni rádi

                  Zítra si pěkně užij dovču. Já už se jdu odpojit, protože na mě ještě kouká špinavé nádobí ze dřezu

                  Dobrou noc.
                  Papa EMKA

                  Comment

                  Pracuji...
                  X