Oznámení

Collapse
No announcement yet.

co jsou štítky u tématu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • co jsou štítky u tématu?

    Jardo prosím co znamená : oddělování štítků u tématu čárkou(max.pět)...?A potom ještě poslední okýnko s názvem:Post a Poll..?Třeba to není použitelné pro mě,ale jsem jen zvídavá,tak až budeš mít chvilku,děkuji.
    Radka

  • #2
    Původně odeslal jesterka Zobrazit příspěvek
    Jardo prosím co znamená : oddělování štítků u tématu čárkou(max.pět)...?A potom ještě poslední okýnko s názvem:Post a Poll..?Třeba to není použitelné pro mě,ale jsem jen zvídavá,tak až budeš mít chvilku,děkuji.
    Štítky (tagy) jsou krátké většinou jednoslovné výrazy které vystihují o čem je odesílaný příspěvek. Když budu psát dejme tomu recept na nějakou houbovou směs, tak do štítků můžu napsat houby,směs,recept a další slova které to vystihují.
    Nahoře můžete třeba hledat ve štítcích ( nahoře v liště hledat-->hledat ve štítcích). Ve fóru jsem ale u 99% témat stejně žádný štítek nenašel.

    Post a Poll --> už by to mělo být počeštěné a když to políčko zaškrtnete,tak tím vytvoříte anketu ve které se dá hlasovat. Při zakládání nového tématu to můžete klidně vyzkoušet.

    Kdyby ještě něco nebylo jasné tak není problém napsat a já vše vysvětlím.

    Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

    Comment


    • #3
      Jardo děkuji za dosti výstižné vysvětlení,s tím hlasováním určitě zkusím a štítky zatím nepotřebuju.Zdravím
      Radka

      Comment


      • #4
        Původně odeslal jesterka Zobrazit příspěvek
        Jardo děkuji za dosti výstižné vysvětlení,s tím hlasováním určitě zkusím a štítky zatím nepotřebuju.Zdravím
        Štítky jsou tedy, pokud to správně, chápu hashtagy jako na Instagramu apod.

        Comment

        Pracuji...
        X