Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Moje poznatky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Moje poznatky

    Dávám sem pár návodů a doufám, že to někomu z Vás pomůže.

    SOUKROMÍ PROFILU
    první co mě Jára doporučil, je otevřít si můj panel, kliknout na sokromí profilu a všude si dát jenom registrovaní uživatelé a dát uložit. Jinak se to zobrazuje všem .

    JAK VLOŽIT AVATAR

    nahoře kliknete na můj PANEL, tam si veberete EDITOVAT AVATAR , ale pozor ta fitečka kterou budete přidávat z počítače musí mít 80x80 pixelů, ale určitě máte program na zmenšování. Dáte procházet a vyberete si fotku ze svého počítače a pak ULOŽIT ZMĚNY.
    Aby jsme si vysvětlili, tak avatar to je ten malý obrázek u příspěvku, který se objevuje když něco napíšete a taky si můžete dát obrázek profilu a ten se objevuje když si někdo přihlášený klikne na Váš profil

    NASTAVENÍ ČASU

    Jelikož nás navštěvují i lidé z různých částí světa, tak si asi každý musí nastavit správný čas sám (nemůžu to udělat centrálně! pak by v tom byl chaos)
    Klikněte na ,,můj panel,, dále pak na ,,Upravit možnosti,, a někde dole kolonka Nastavení data a času. V ní si nastavíte časové pásmo na GMT +1 hour a u nastavení letního času dáte na Automaticky detekovat letní čas. Pak už jenom kliněte na Uložit změny úplně dolePak už by to mělo fungovat __________________
    Tohle je taky dost důležité.

    JAK VLOŽIT FOTKU DO POKECU

    Tak tady mám návod pro ty, kteří sem chtějí dát fotečku i povídání.
    1. kliknete odpovědět
    2. v tabulce kliknete na kancelářskou sponku
    3. v tabulce si dáte procházet
    4. vyberete obrázek (některý musí být zmenšený) a dáte nahrát
    5. tabulki si poposunete dolů a kliknete na CLOSE THIS WINDOW
    6. pod oknem s nápisem odpovědět na toto téma je okno rozšiřující nastavení a tam už uvidíte modře nahraný nápis co je nahráno
    7. Dáte pod tím odeslat odpověď, ale jestli chcete k tomu něco připsat, tak nezapomeňte to už mít v příspěvku napsané

    AUTOMATICKÉ ZOBRAZENÍ PODPISU
    1. kliknete na můj panel vlevo nahoře
    2.editovat podpis
    3. zvolíte si druh písma, barvu, smajlíka apod.
    4. dole na stránce je SAVE SIGNATURE

    CHCETE MÍT VÍC PŘÍSPĚVKů NA STRÁNCE ? Já ano

    1.kliknete na můj panel
    2.upravit možnosti
    3.pojedete kurzorem dolů až narazíte na nápis Počet příspěvků zobrazení na stránku
    4.dáte kolik chcete
    5.pojedete úplně dolů a dáte uložit

    PROGRAM NA ZMENŠOVÁNÍ FOTEK, který mám i já a jsem s ním moc spokojená
    http://www.stahuj.centrum.cz/grafika...ager-enhancer/


    Tak zatím páčko
    Last edited by Ivana; 14.06.2009, 14:46.
    Ivana M
Pracuji...
X