Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Nové heslo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Nové heslo

    Každý registrovaný uživatel by na svůj email měl dostat informace ohledně změny hesla. Minulé fórum doprovázely problémy a tudíž jsem musel nečekaně spustit toto nové fórum. Bohužel nebylo možné přenést Vaše hesla (z důvodů bezpečnosti), tak si každý uživatel musí vygenerovat heslo nové!!!!!! Poté si ho zase můžete změnit na Vaše původní.

    Ten kdo je tu nový tak se může normálně zaregistrovat.

    Fórum být mělo být z větší části počeštěně, tak proto prosím omluvte případné anglické fráze. Na překladu stále pracuji.

    Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

  • #2
    Původně odeslal ekucharka Zobrazit příspěvek
    Každý registrovaný uživatel by na svůj email měl dostat informace ohledně změny hesla. Minulé fórum doprovázely problémy a tudíž jsem musel nečekaně spustit toto nové fórum. Bohužel nebylo možné přenést Vaše hesla (z důvodů bezpečnosti), tak si každý uživatel musí vygenerovat heslo nové!!!!!! Poté si ho zase můžete změnit na Vaše původní.

    Ten kdo je tu nový tak se může normálně zaregistrovat.

    Fórum být mělo být z větší části počeštěně, tak proto prosím omluvte případné anglické fráze. Na překladu stále pracuji.

    Jarda
    Ahoj Ivanko, už jsem dlouho nic nenapsala, ale jsem pořád věrná návštěvnice tvých stránek a také vařím podle tvých receptů. Jsou pořád dobré lépe řečeno výborné.
    A nové fórum je nádherné to upozornění na nové příspěvky je bezva.
    Měj se moc dobře i celá tvoje rodina.
    Dáša B.

    Comment


    • #3
      Kde je prosím galerka...?

      Ivanko,tak mám v hlavě zase úplný zmatek,ale chápu,že to muselo být-určitě to bude fajn,jen se do toho dostat...konečně se mi podařilo se znovu přihlásit s novým heslem,které jsem následně v mém uživ.panelu změnila...Jen pořád nemůžu najít tu naši galerku,je tady vůbec ???Nebo se vše zpravuje a bude později...Děkuji za odpověď.Radka(jesterka)
      Last edited by jesterka; 11.06.2009, 18:40.
      Radka

      Comment


      • #4
        Původně odeslal jesterka Zobrazit příspěvek
        Ivanko,tak mám v hlavě zase úplný zmatek,ale chápu,že to muselo být-určitě to bude fajn,jen se do toho dostat...konečně se mi podařilo se znovu přihlásit s novým heslem,které jsem následně v mém uživ.panelu změnila...Jen pořád nemůžu najít tu naši galerku,je tady vůbec ???Nebo se vše zpravuje a bude později...Děkuji za odpověď.Radka(jesterka)
        Galerie určitě bude ale teď jsem na 100% vytížen tímhle fórem a navíc ještě zítra odjíždím. Galerie bude nejspíše až po Víkendu.
        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

        Comment


        • #5
          Díky móc...

          Ivanko tak Ti hlavně přeji i synovi Jardovi a všem,kdo spravujete tyhle stránky hodně pevné nervy a aby se hódně móc dařilo dát všechno zase do pořádku.Držím palečky.Jste móc šikovní,že se s tím takhle poperete...přeji ať už je to naposled a vše funguje bez těchto větších potíží.Všechny vás moc zdravím a už se těším až se zase ,,uvidíme" v galerce třeba v nějakém příspěvku.
          Radka

          Comment


          • #6
            Trvalé přihlášení

            Já jsem se ještě chtěla zeptat, jestli je někde tato kolonka Trvalé přihlášení - nebo automatické - nebo jsem ji přehlídla?
            Pořád se znovu nepřihlašovat bylo pro mě příjemné, i když když vyťukám pár písmen, prsty mi neupadnou, že...
            Děkuju za odpověď.
            Janina S.
            Psáno v 18.55...
            anina s.

            Comment


            • #7
              Vedle hesla vpravo je zaškrtavací kolonka a tu když zaškrtnete, tak by jste měla zůstat prihlášená natrvalo.
              ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

              Comment


              • #8
                19.10
                omlouvám se, že píšu čas, asi deformace. Dík opět za info, teď jsem z kuchařky klikla na fórum a znovu přihlašovat jsem se nemusela. tak kdyby něco, příště najdu. J.S.
                anina s.

                Comment

                Pracuji...
                X