Oznámení

Collapse
No announcement yet.

velké rozlišení fotek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • velké rozlišení fotek

    Ahoj dneska jsem vyfotil fotečku na kuchařku na iphonu ale nejde mi to dát na kucharku musím přes pc a zmenšit fotku.Ivanko zkuste jestli by to šlo se na to podívat a aby tam šly dávat fotky ve větším rozlišením děkujíí
    Tomáš

  • #2
    píše to přesně tohle:image.jpg (Překročen povolený limit)
    Tomáš

    Comment


    • #3
      Podle mě bude i iPhone umět fotit v nižším rozlišení, stačí si s tím pohrát. Dávat fotky jídel na web ve FULL rozlišení, kdy má fotka třeba i 5 MB mi připadá zbytečné a nepraktické.
      Mysli také na to, že si to lidé čtou také v mobilech, a když je na stránce více takových fotek, tak se ti stahuje přes mobil třeba 20 MB. Nejen, že to načtení pak trvá věčnost, ale prohlídneš si pár takových stránek a měsíční FUP je pryč.
      Levný recept

      Comment


      • #4
        Ahojky Tomíku, tam je právě omezený limit kvůli těm datům. Ty si nedovedeš představit co je to za celkoý objem dat (obrázků) všech co sem něco dávají a to by jsme se zahltili a už takhle máme pronajmutý velký server jenom pro kuchařku a větší zatím nebudeme pronajímat, ale v tom vylepšení kuchařky počítáme s tím, že by se obrázek mohl automativky upravit aby sem šel bez problémů vložit. měj se hezky.
        Ivana M

        Comment


        • #5
          Tomíku, taky si můžeš v mobilním MARKETU stáhnout aplikaci na úpravu fotek, který se jmenuje PHOTO EDITOR. Nemusíš přetahovat fotky do PC, ale upravíš si je hned v mobilu.
          Last edited by Iva4; 30.10.2013, 21:44.
          Iva4

          Comment

          Pracuji...
          X