Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jak vyhledat fotky jiného uživatele a uložit fotky do oblíbených

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Jak vyhledat fotky jiného uživatele a uložit fotky do oblíbených

    Ahoj, je možné, že už to všichni znáte, přinejhorším ponesu jen dříví do lesa

    1. jak si zobrazit úplně všechny fotky jiného uživatele z fotogalérky

    - kliknete ve fotogalérce pod jakoukoliv fotkou uživatele jehož všechny fotky si chcete prohlédnout na jeho potržené jméno

    - objeví se tabulka a v ní kliknete na řádek statistika ( je tam i řádek zobrazit uživatelovi fotky, ale to se vám ukáže jen několik posledních fotek)

    - na stránce, co se vám objeví, kliknete vpravo nahoře na řádku počet fotografií na celkové potržené číslo fotek, tak se vám objeví komplet všechny fotky a prohlížíte, prohlížíte....případně si...

    2. uložíte cizí fotku do seznamu svých oblíbených fotek

    -kliknete pod fotkou, kterou si chcete uložit v modrém rámečku na přidat k oblíbeným a je to hotovo, člověk to zejména uvítá, když si říká...chtěla jsem něco uvařit, co se mi to vlastně ve fotogalérce líbilo ???
    Last edited by ZDENY; 03.09.2011, 08:31.
    ZDENY

  • #2
    Já otevřu v galerii Uživatelskou galerii,kliknu na začínající písmenko koho chci-třeba Jaruš,kliknu na J.Otevře se mi galerie všech od písmenka J.Najdu si fotku Jaruš,na ni klepnu a otevřou se mi jen Jaruš příspěvky v galerii.

    Comment


    • #3
      Ráda ukládám obrázky do oblíbených. Protože si myslím, že se musíme zbavit páry, která se nikdy nezměnila, je obraz, který jsme společně přijali.เกร็ดน่ารู้

      Comment

      Pracuji...
      X