Oznámení

Collapse
No announcement yet.

fotogalerie a pristup k receptum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • fotogalerie a pristup k receptum

    Dobry den,

    mam takovy dotaz, nejsem tu moc dlouho a pred nedavnem jsem nakoukla do mistni fotogaleri, musis rict, ze podle fotecek se mi hned sbihaji sliny, ale bohuzel jsem neprisla na to, jak se muzu pres urcitou fotku ve fotogalerii dostat hned do receptu, nebo tato moznost neni dostupna?

    dekuji

    Tezzicka

  • #2
    Dobrý večer Tezzičko, děvčata nebo i já dáváme do té galerie obrázky, ale i jídel na které nejsou recepty. No ale poslední dobou, když děvčata zveřejní obrázek a je k tomu i recept, tak jak je název obrázku je napsáno, tuším modře link a na ten když kliknete, tak jste na receptu a z toho vyplívá, kde není link, pravděpodobně není recept v receptech od děvčat Přeji hezký večer. Ivana M
    Ivana M

    Comment


    • #3
      dekuji za odpoved...jdu na to juknout
      tezzicka

      Comment


      • #4
        Tezzičko, jako zrovna teď jsem tam dala fotku šátečků a protože je tady recept, tak jsem tam dala link modře. přeji krásný den. Ivana m
        Ivana M

        Comment


        • #5
          jo jo jo...uzzzz jsem koukala ) Pod foteckou se objevi modre napsano Link...Dneska jsem na Vasi galerii fotecek stravila asi 2 hodiny v praci, takze sem toho moc neudelala, ale stalo mi to za to Spis je skoda, ze se to neobjevuje u kazde fotecky, ale jen u tech novejsich, ale to neva zkousim dohledavat a zatim se mi to dari
          tezzicka

          Comment


          • #6
            Tezzičko, my jsme zezačátku neměli takovýhle dobrý program a tak to nešlo přeji hezký večer. Ivana M
            Ivana M

            Comment


            • #7
              tak to jooooo....
              ps: jdu se vrhnout opet na ty vase housticky
              tezzicka

              Comment

              Pracuji...
              X