Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kde najdu fotogalerii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kde najdu fotogalerii

    nevíte prosím kde najdu fotogalerii, nikde ji nemůžu najít, už sem prohledal všechno ale pořád nic. poradte prosím. díky moc.

  • #2
    Jarku, až úplně nahoře je velký okýnko zelený a tam je videorecepty a fotogalérie, tak si klikni na to co zrvna chceš. Ve fotogalerii bude zase v rámečku diskuse a tam si najdeš různý recepty od nás a taky pokec.
    Věrka.

    Comment


    • #3
      Původně odeslal Jarek Zobrazit příspěvek
      nevíte prosím kde najdu fotogalerii, nikde ji nemůžu najít, už sem prohledal všechno ale pořád nic. poradte prosím. díky moc.
      úplně vpravo nahoře je banner kde je nápis Fotogalerie
      ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

      Comment


      • #4
        Dobrý den,
        opět mě nejde ve fotogalerii rubrika ostatní,čím to?
        Jarmila.M

        Comment


        • #5
          Jarmilo.M, jsi ve fotogalerii přihlášená? Já se teď zkusila odhlásit a "ostatní" vlevo ve sloupci zmizelo. Přihlásila jsem se a objevilo se.
          anina s.

          Comment


          • #6
            Janino,když se chci přihlásit a zadám jméno a heslo stejně mě to vyhodí,že je jméno nebo heslo neplatné a mám se zaregistrovat.
            Jarmila.M

            Comment


            • #7
              Ahoj Jarmilo, tak si pohlídej, aby jsi zadávala jméno a heslo správně tedy shodně, jako při registraci - velká - malá písmena- bez pomlček nebo s pomlčkami - bez diakritiky, něco dáváš jinak a pro to tě nepustí dál. To se podaří, uvidíš a pokud pořád ne, tak můžeš napsat Járovi na dotazy administrátorovi, on ti určo poradí
              ZDENY

              Comment


              • #8
                Děvčata ,děkuji,
                vyřešila jsem to tak,že jsem si změnila heslo a nyní vše funguje!!!!!!!!!
                Všechny zdraví jižní Morava
                Jarmila.M

                Comment

                Pracuji...
                X