Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Podpis u fotogalerie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Podpis u fotogalerie

    Jaroušku,všimla jsem si,že u fotogalerie jak máme podpis se smajlíkem u komentářů pod obrázkem,tak se nám tam objevují nějaké znaky navíc.V Pokecu je to v pořádku.Mrkni se na to,zda-li se to dá taky nějak opravit.Např. u maminky se tam neobjeví smajlík,ale psaní. Děkuji

  • #2
    Původně odeslal Jaruš Zobrazit příspěvek
    Jaroušku,všimla jsem si,že u fotogalerie jak máme podpis se smajlíkem u komentářů pod obrázkem,tak se nám tam objevují nějaké znaky navíc.V Pokecu je to v pořádku.Mrkni se na to,zda-li se to dá taky nějak opravit.Např. u maminky se tam neobjeví smajlík,ale psaní. Děkuji
    No to je trochu problém. Pravděpodobně galerie nezná smajlíky které máte uložené v podpisu a jestliže je nezná, tak pouze zobrazí jen jejich textový tvar (tzn. třeba ). Zkusím se na podívat ale nejsem si jist jestli to půjde nějak vyřešit.
    Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

    Comment


    • #3
      Jaroušku děkuji,ale ty smajlíky co jsou dané zde vedle ty se nezobrazují,ale jiné ano.Navíc já tam mám ještě psáno color.Někde je to jako u Janah v pořádku.No není to žádná velká vada na kráse,já myslela,že je to jen něco jednoduchého,když tak nechte to být.Ale děkuji za zájem to řešit.

      Comment


      • #4
        Jaruško, tak už jsem to vysondovala, ale je zatím problém se smajlíkama u jména. Tak si tam zatím musíme dát jenom podpis. Tohle jsem se dozvěděla od šéfa
        Ivana M

        Comment

        Pracuji...
        X