Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ERROR při spouštění fotogalerie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • ERROR při spouštění fotogalerie

    Dobrý den Járo, včera jsem se vůbec nemohla celý den připojit - teď už se mi zadařilo, ale do fotogalerie mně to nepouští. Stále to píše ERORR 404 - NIC NENALEZENO a hodí mně to zpět na úvodní stránku. Díky Ketka1957
    Ketka 1957

  • #2
    Ahojky Ketko, data z fotogalerie se teprve přetahují, takže ta bude spuštěná později. měj se. ivana M
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Ivanko, díky moc za informaci. Jsem od rána na ICQ s JaninouS. a ta se chudinka nemůže připojit vůbec. zkouším jí navigovat, ale pořád to samé co včera. Nejde to, pořád se objevuje Savana erorr zakázaný přístup. je z toho na nervy.
      Ketka 1957

      Comment


      • #4
        Ahoj Ketko,dělalo mě to samé co Janině a pomohlo mi když jsem vymazala historii a taky cookies.NÁSTROJE - VYMAZAT HISTORII - odškrtnout HISTORII a COOKIES - VYČISTIT NYNÍ. Pak jsem se musela jen znova přihlásit. Tak to zkus předat Janině, snad ji to pomůže.Ať chudina neskončí ve cvokhausu )
        Iva4

        Comment


        • #5
          Původně odeslal Iva4 Zobrazit příspěvek
          Ahoj Ketko,dělalo mě to samé co Janině a pomohlo mi když jsem vymazala historii a taky cookies.NÁSTROJE - VYMAZAT HISTORII - odškrtnout HISTORII a COOKIES - VYČISTIT NYNÍ. Pak jsem se musela jen znova přihlásit. Tak to zkus předat Janině, snad ji to pomůže.Ať chudina neskončí ve cvokhausu )

          Ahoj nejen Ivo, teď mě to znenadání přepojilo !
          Už mám na ukazováčku puchýř !
          Tak sanitku s kazajkou jsem vrátila zpátky.
          To, co ty tu popisuješ, je pro mě napsané maďarsky, Jarda mi psal to samé, jenže já nevěděla, kde to hledat a na co kliknout !
          Ani historie, cookies, snad už jsem tu a zůstanu ! ! !
          Pěkný večer !
          anina s.

          Comment


          • #6
            Tak už nahrávám zálohu galerie. Je docela veliká, takže nevím jestli tu galerii dneska spustím.
            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

            Comment


            • #7
              Járo, jsi moc šikovný a hodný. Když to nebude dneska, nevadí, my se dočkáme.
              Věrka.

              Comment


              • #8
                Jardo,
                děkujeme za "údržbu" a v klídku, my na tebe nespěcháme, až to bude - tak to bude.
                Díky.
                Gábina

                Comment

                Pracuji...
                X