Oznámení

Collapse
No announcement yet.

všem kuchařkám

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • všem kuchařkám

    Ahoj všem,zdraví Lenka!Jsou to bezva stránky a už pociťuji,že se ze mě stává závislák a to jsem přihlášená teprve 8 dní.Můj starší-12let kluk mi pomohl najít zmenšování fotek,tak jsem ráda,že můžu taky nějakou tu fotečku poslat.Počítač to není můj kamarád,ale když mě občas ten můj školák poradí,snad to zvládnu.Díky Ivance za skvělé stránky a videa a všem za bezva recepty.Lenka
    LENKA

  • #2
    Re: všem kuchařkám

    Ještě nevím když posílám nějaký příspěvek,proč je vpravo napsáno,upravit a !a ostatní to tam nemají.Nevím jak to mám odstranit Díky Lenka
    LENKA

    Comment


    • #3
      Re: všem kuchařkám

      Lenko, to neodstraníš, u tvého příspěvku to vidíš jenom ty a to proto, kdybys chtěla něco opravit v textu co jsi psala. Já jsem se na to taky z kraje ptala, nejsi sama, všechny se postupně učíme. Věrka.
      Věrka.

      Comment


      • #4
        Re: všem kuchařkám

        Moc díky,pořád jsem nad tím dumala co dělám špatně!A ještě hvězdička vlevo v té hlavní kolonce když něco pošlu.Taky nevím co ještě to je.Pěkný den všem!Lenka
        LENKA

        Comment


        • #5
          Re: všem kuchařkám

          Lenko, já nevím přesně co máš na mysli, ale najeď si na to myší a nemačkej, jen si to přečti, co tě to hlásí. To máš asi na mysli ten křížek v prostředku, to tam má taky každý sám a to je když chceš asi vymazat příspěvek. Nebo myslíš u toho *upravit, to je jen takové upozornění, to tam máme všichni. Věrka.
          Věrka.

          Comment


          • #6
            Re: všem kuchařkám

            Díky za rady tak je to všechno vpořádku.Díky Lenka
            LENKA

            Comment

            Pracuji...
            X