Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Stahování videí

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Stahování videí

    Dobrý den,

    chtěla jsem se zeptat, zda je a nebo bude možné si videa stáhnout do počítače. Vypadá to, že budu delší dobu bez internetu , ale přesto bych chtěla mít možnost videa sledovat a ne mít jen zapsaný recept.

    Moc děkuji za odpověď.

    Katka

  • #2
    Re: Stahování videí

    Dobrý den,
    odpověď jsem Vám zaslal na email uvedený při registraci.

    S pozdravem Jaroslav Malatinec

    Comment


    • #3
      dobry, den, mela bych take zajem si vypalit videorecepty na DVD, protoze jsem zacinajici kucharka a bylo by skvele, kdybych si je mohla poustet primo u vareni z televize. dekuji Andrea

      Comment


      • #4
        Původně odeslal rouzmery Zobrazit příspěvek
        dobry, den, mela bych take zajem si vypalit videorecepty na DVD, protoze jsem zacinajici kucharka a bylo by skvele, kdybych si je mohla poustet primo u vareni z televize. dekuji Andrea
        Zaslal jsem Vám nějaká informace na Váš email.
        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

        Comment


        • #5
          Prosím, taky bych ráda znala možnost, jak si video stáhnout. Děkuji moc

          Comment


          • #6
            Původně odeslal enryque Zobrazit příspěvek
            Prosím, taky bych ráda znala možnost, jak si video stáhnout. Děkuji moc
            Také odeslán email.
            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

            Comment


            • #7
              Původně odeslal enryque Zobrazit příspěvek
              Prosím, taky bych ráda znala možnost, jak si video stáhnout. Děkuji moc
              Dobrý deň, aj vaša fanynka zo Slovenska by rada vedela, ako sa dajú sťahovať videa. Používam Firefox, dúfam že to pôjde aj s ním.
              Vaša stránka ja skvelá, pribúdajú stále nové recepty, ktoré sú veľmi nápadité a chutné. Robím vám osvetu kde sa dá Obdivujeme vás a fandíme vám

              Ďakujeme

              Comment


              • #8
                Původně odeslal pyrojanka Zobrazit příspěvek
                Dobrý deň, aj vaša fanynka zo Slovenska by rada vedela, ako sa dajú sťahovať videa. Používam Firefox, dúfam že to pôjde aj s ním.
                Vaša stránka ja skvelá, pribúdajú stále nové recepty, ktoré sú veľmi nápadité a chutné. Robím vám osvetu kde sa dá Obdivujeme vás a fandíme vám

                Ďakujeme
                Dobrý den,
                jsme rádi že máme fanoušky i na slovensku
                Na mail uvedený při registraci jsem Vám zaslal info.
                ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                Comment


                • #9
                  Stahování videa

                  Dobrý den, naši mě požádali, jestli bych jim pomohl se stažením některých videoreceptů, aby si mohli ty, které je zajímají, pouštět z dvd rovnou při vaření. Můžete mi, prosím, poradit, lze-li to?
                  Děkuji, Hála

                  Comment


                  • #10
                    Původně odeslal Vladdy Zobrazit příspěvek
                    Dobrý den, naši mě požádali, jestli bych jim pomohl se stažením některých videoreceptů, aby si mohli ty, které je zajímají, pouštět z dvd rovnou při vaření. Můžete mi, prosím, poradit, lze-li to?
                    Děkuji, Hála
                    Dobrý den,
                    videa stáhnout jdou. Nechci zde veřejně uvádět žádný konkrétní postup aby si někdo nemyslel že videa jsou volně k mání a poté si je libovolně umisťoval jinde na jiné weby. Proto to řeším tak že Vám na email který jste uvedl při registraci do tohoto fóra odešlu krátký postup. Email jsem Vám již také odeslal. Videa poté ale používejte jen pro své soukromé účely a neukládejte je prosím na jiné videoservery.

                    Ještě bych chtěl napsat něco ohledně pouštění stažených videí na DVD. Když si video stáhnete, tak bude ve formátu .flv (flash) ale tento formát Vám nejspíše Váš DVD přehravač nepřehraje. Musíte to vyzkoušet. Když tak to video budete muset převést do jiného formátu (mpg, avi ...).

                    Dále ještě videa jsou ve formátu který je dělaný pro spouštění v našem ,,malém,, webovém přehravači a proto si myslím že když stáhnuté video pustíte např. na televizi a bude zobrazeno přes celou obrazovku, tak bude v příšerné kvalitě. Ideální je si ho po stažení pustit přímo v notebooku kde si můžete nastavit i velikost okna.

                    Kdyby něco tak napište

                    Jarda
                    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                    Comment


                    • #11
                      Prosba

                      Dobrý večer Járo, moc prosím o návod, jak stáhnout video. Jezdím vařit matce (80roků) a chtěla bych jí občas uvařit podle maminčiných receptů. U matky připojení nemám a kopírovat recepty není to pravé ořechové. Doma jsem zvyklá pustit video a vařit. Moc děkuji a zdravím maminku Ketka 1957
                      Ketka 1957

                      Comment


                      • #12
                        Původně odeslal Ketka 1957 Zobrazit příspěvek
                        Dobrý večer Járo, moc prosím o návod, jak stáhnout video. Jezdím vařit matce (80roků) a chtěla bych jí občas uvařit podle maminčiných receptů. U matky připojení nemám a kopírovat recepty není to pravé ořechové. Doma jsem zvyklá pustit video a vařit. Moc děkuji a zdravím maminku Ketka 1957
                        Také jsem Vám zaslal email.

                        Jarda
                        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                        Comment


                        • #13
                          Prosím o návod

                          Dobrý den,
                          taky bych rád znal postup na stažení videí, protože počítač mám v podkrový a kuchyň s DVD dole. Předem děkuji Pavel Píša

                          Comment


                          • #14
                            Původně odeslal PavelPisa Zobrazit příspěvek
                            Dobrý den,
                            taky bych rád znal postup na stažení videí, protože počítač mám v podkrový a kuchyň s DVD dole. Předem děkuji Pavel Píša
                            Poslal jsem Vám soukromou zprávu.
                            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                            Comment


                            • #15
                              Dobrý den,mohla bych vás také požádat o zaslání postupu pro stažení videoreceptů? Doma internet nemám jen u přítele a proto bych si chtěla videa vypálit na dvd a kuchtit doma....Děkuji moc

                              Comment

                              Pracuji...
                              X