Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Nové recepty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Nové recepty

    Ahojky Ivanko,píši ti jak hlavní kuchařce a majitelce těchto stránek.Nejsem u vás dlouho a tak mi není jasné několik věcí.Já přispívala několik receptů ale nenašla jsem je nikde jinde než v tom mém příspěvku.Já myslela,že se ukládají dál.Teď jsem si všimla,že v různém píšete napište zde svůj recept,tak teď už nevím,kam to psát.Nebo jsem přispěla i receptem za stávající recept,neboť mám menší úpravy,jako např. u řez z BeBe sušenek a nikde se to neobjeví.Zrovna tak i medový dort se šlehačkama,langoše atd.Tak kdo si nerozklikne konkrétně tento recept,tak o tom neví,že je možné i takový recept udělat.Asi v tom mám trochu chaos.Ještě mě zaráží.že když píši příspěvek,tak mi v pravo zůstává upravit a citovat.U ostatních je pouze citovat,tak nevím čím to je.Děkuji za vysvětlení,možná se ptám blbě,ale chtěla bych mít v tom jasno.Jsem nadšená z těchto stránek.Já jsem vášnivá kuchařka a pekařka a tak vítám tyto stránky,neboť jsou tyto recepty velmi jednoduché.Distávám sílu emailů s receptama a tak se v tom kochám a zkouším,Jsem rok v důchodu a tak mám pěknou zálibu i díky vám.Děkuji Jaruš

  • #2
    Re: Nové recepty

    Jaruš, v pravo, jak se ti objevuje upravit a citovat, tak to máme každá. To tam je proto, že kdybys tam do toho příspěvku, který už odešleš, chtěla něco doplnit nebo upravit (opravit). Na to najedeš a celý tvůj příspěvek se ti znovu otevře a ty v něm můžeš dělat různé úpravy, opravit chyby, doplnit obrázek, dopsat smajlíky atd. A po úpravě to pak znovu jenom odešleš. Ostatní to "opravit" máme také jen u svých příspěvků. Čauky Věruše
    Věruše

    Comment


    • #3
      Re: Nové recepty

      Jaruš, já když zadávám recept, tak si kliknu v tabulce Vaše recepty, třeba na Hlavní jídla, kde budu chtít přispět s receptem. To se mi otevře a hned vlevo je okénko s názvem NOVÉ TÉMA a u toho hvězdička. Na to klikni a otevře se ti Předmět, do toho napíšeš název receptu a pod tím napíšeš postup, a přidáš třeba i obrázek. A pak dáš zase jen Odeslat a je to hotové. Vrátíš se na Obsah fóra a pro kontrolu si rozklikneš ty Hlavní jídla, kde jsi to psala a mělo by se to tam objevit. Snad jsem to napsala dobře. Věruše
      Věruše

      Comment


      • #4
        Re: Nové recepty

        Věruš díky za odpověď,ale když se podíváš nyní na tuto odpověď já tam mám napsáno upravit a u tebe je jen citovat.O to mi šlo.Ano já vím,že si mám najít příslušnou skupinu a tam dát příspěvek,ale když se podíváš na různé,tak tam se píše zde uvádějte své recepty,proto jsem z toho byla nějak zmatená.Děkuji Jaruš

        Comment


        • #5
          Re: Nové recepty

          Původně odeslal Jaruš
          Věruš díky za odpověď,ale když se podíváš nyní na tuto odpověď já tam mám napsáno upravit a u tebe je jen citovat.O to mi šlo.Ano já vím,že si mám najít příslušnou skupinu a tam dát příspěvek,ale když se podíváš na různé,tak tam se píše zde uvádějte své recepty,proto jsem z toho byla nějak zmatená.Děkuji Jaruš
          Dobrý den, citovat se zobrazí u každého příspěvku. Když Vám teď odpovídám, tak jsem kliknul na citovat a proto je nad mou odpovědí znova zobrazen Váš dotaz,
          Ikonka upravit se zobrazí pouze u Vámi napsaných příspěvků! Nikdo by přeci nechtěl aby mu mohl kdokoliv upravovat jeho článek

          S pozdarvem J. Malatinec

          Comment


          • #6
            Re: Nové recepty

            Původně odeslal ekucharka
            Původně odeslal Jaruš
            Věruš díky za odpověď,ale když se podíváš nyní na tuto odpověď já tam mám napsáno upravit a u tebe je jen citovat.O to mi šlo.Ano já vím,že si mám najít příslušnou skupinu a tam dát příspěvek,ale když se podíváš na různé,tak tam se píše zde uvádějte své recepty,proto jsem z toho byla nějak zmatená.Děkuji Jaruš
            Dobrý den, citovat se zobrazí u každého příspěvku. Když Vám teď odpovídám, tak jsem kliknul na citovat a proto je nad mou odpovědí znova zobrazen Váš dotaz,
            Ikonka upravit se zobrazí pouze u Vámi napsaných příspěvků! Nikdo by přeci nechtěl aby mu mohl kdokoliv upravovat jeho článek

            S pozdarvem J. Malatinec
            Děkuji vám za vysvětlení.Ptám se asi jako blbec,ale někdy se to člověku musí říci vícekrát.Díky Jaruš

            Comment


            • #7
              Re: Nové recepty

              Nic se neděje. Já se také ptám na věci které nejsou přímo v mém oboru a někomu ty moje otázky přijdou jako blbé.

              Comment


              • #8
                Re: Nový recept na kuřecí salát

                Paní Ivano,obracím se na Vás,já když začínala na vašich stránkách v druhé půlce ledna tak jsem nebyla zaregistrovaná a používala jsem u příspěvku jméno Jarka.První co jsem u vás hledala byl recept na trdelníky.Jelikož jsem neuměla ve vašich stránkách hledat,tak jsem u těch trdelníků dala příspěvek na kuřecí salát,který hledala babi.Nevím,jak se to přepošle k příslušné skupině,neboť tam by to asi nikdo nehledaLProsím o pomoc.Nyní jsem zaregistrovaná jako Jaruš.Děkuji Jaruš

                Comment


                • #9
                  Re: Nové recepty

                  Jarus, ja tam taky jeden recept na kureci salat dala, pokud chces, tak ten svuj klidne prekopiruj do nasich receptu sama. V tom neni problem. Pokud bys chtela poradit, napis. Ahoj Marie
                  Marie z Moravy

                  Comment


                  • #10
                    Re: Nové recepty

                    Ahojky Jaruš, už se jdu na to podívat a jestli to nebude vadit, tak tady si tykáme a já jsem Ivana . zdravím
                    Jaruško tak já jsem to už dávno překopírovala do receptů, ale teď jsem to ještě přendala do hlavních jídel a až mě kluk udělá ještě kolonku saláty, tak to tam přehodím.
                    Ivana M

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nové recepty

                      Ivanko,děkuji za nabídku na tykání,nedovolila bych si sama,ale samozřejmě to berzu.Já se jenom zastavuji nad tím,že nějaké recepty jsou za reakcí či dotazu a není to přidané k žádné skupině a proto asi nechápu ten systém,když se to uveřejní špatně,tak to asi nemá šanci se dostat do té správné skupiny.Takových receptů tam mám více a tak asi nechápu ten systém.Ptám se asi blbě,ale něco je tam a něco támhle a není to pohromadě v těch výběrech jako např.hlavní jídla atd.V salátech není ani jeden kuřecí salát a přitom u dotazu od babi jsou asi 3.Tak pokud je možno,tak nějak pro blbce mi to vysvětli.Děkuji Jaruš

                      Comment


                      • #12
                        Re: Nové recepty

                        Děkuji Ivance i Marušce,že mají se mnou trpělivost.Až pořádně pochopím ten systém,tak snad už se nebudu tak blbě pořád ptát.Chápu to dobře,že v té kategorii receptů jsou pouze Ivanky videorecepty?Tam asi nemá cenu hledat naše příspěvky,že? Děkuji vám oběma za všechno ahoj Jaruš

                        Comment


                        • #13
                          Re: Nové recepty

                          Jarus, je to stranka Ivanky, v RECEPTECH jsou jeji recepty! Nase recepty jsou ve FORU, neboj, prijdes casem na vse, jako my! Preji, at se v tom rychle zorientujes a at se ti libi!!!
                          Marie z Moravy

                          Comment


                          • #14
                            Re: Nové recepty

                            Ahoj Jaruš, je to jak už psala Marie. Svoje recepty můžeš dávat jenom do tohohle fóra, vybereš si kolonku do které myslíš že ty recepty patří např. hlavní jídla, sladké pečené atd. (Rubrika saláty tady ještě není a ten tvůj kuřecí jsem zatím dala do hlavních jídel a napsala jsem že je to od tebe). kdyby se stalo a ten recept byl tady ve fóru zařazený špatně, tak ty si ho nemůžeš přeřadit sama , ale zavelíš, napíšeš třeba že ho chceš přehodit z hlavních jídel třeba do slaného a já to udělám. Aź tady kluk udělá rubriku saláty, tak to přeřadím určitě.
                            Jestli ti ještě něco není jasné, tak se ozvi, buďto já nebo děvčata ti poradí. zdraví Ivana M
                            Ivana M

                            Comment


                            • #15
                              Re: Nové recepty

                              Díky za odpověď jak Marušce tak Ivance.Hlavně,že máte svatou trpělivost se mnou.Já snad už vše pochopila,ale je to nové,tak se v tom chci orientovat a tak se víc ptám,než dělám.Děkuji moc Jaruš

                              Comment

                              Pracuji...
                              X