Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Poděkování paní Ivance

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Poděkování paní Ivance

    Dobrý den,náhodou jsem se dostala na vaše stránky a jsou fakt super,minulou středu jsem dělala vaší sekanou a dnes jsem dělala plněné pečené papriky a recepty jsou fakt vynikající,dokonce rajskou podle vás jedla i naše dceruška/17 měsíců/a ta mi žádnou jinou rajskou nejedla,moc vám děkuju za krásný recepty a budu na vašich stránkách určitě častým návštěvníkem,s pozdravem Jana

  • #2
    Re: Poděkování paní Ivance

    Dobrý večer Jani, tak to jsem ráda, že jsem získala další návštěvnici mých stránek. Zdraví Ivana Malatincová
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: Poděkování paní Ivance

      Paní Ivanko moje vnučka mě přivedla na vaše stránky.Jsem hrozně nadšená.Vyzkoušela jsem už váš kdejaký recept.Hlavně pečení.Nemá to chybu.Věnečky toho jsem se bála.Když jsem to viděla jak je děláte tak to je věc.Dělám je pořád a bezva.Moc hezky všechno říkáte a když to může člověk ještě vidět tak to nemá chybu.Děkuji a přeji hezký den Hanča

      Comment


      • #4
        Re: Poděkování paní Ivance

        Dobrý den paní Hančo, vnučku pozdravuji a já jsem moc ráda, když mě přibývají na stránkách čitatelky. Přeji hezký zbytek neděle. Zdraví Ivana M
        Ivana M

        Comment


        • #5
          Re: Poděkování paní Ivance

          Paní Ivano, máte senzační ty pomazánky! Všichni je zvládnou, i úplní začátečníci, dají se použít různé "zbytky" z ledničky a jsou to rychlovky ke snídani, svačině i večeři. Přeji Vám vše dobré a stálou inspiraci! Srdečně Mirkaeva

          Comment


          • #6
            Re: Poděkování paní Ivance

            Ahojky Mirkoevo, díky za přání. Rychlovky jsou někdy nutné aby jeden pořád nebyl v kuchyni. Z zdravím. Ivana M
            Ivana M

            Comment

            Pracuji...
            X