Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Super stránky!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Super stránky!

    Dobrý den Ivanko!
    Jsem 4 roky v důchodu, koupila jsem si před 2 měsíci notebook a noci si krátim surfováním po internete. Při hledání receptu na marokánky jsem natrefila na Vaše stránky, no fakt bezva! Jsem ten typ, co než něco vyzkouší nejraději by postup viděl a tu mám recept s videem. Dělala jsem už výborný ořechový dort, knedle které jsem dosud jen kupovala, teď mám na zkoušení času dost. Na rakvičky se těším jen co seženu amonium. Formičky mám snad už 20 let, scháněla jsem recept a tu je mám i s postupem. Šlehačkové rakvičky zbožňuji, žiju už 34 let na Slovensku, tu to neznají, tak jsem se k nim dostala když jsem si je koupila při návštěvě rodiny nebo na zpáteční ceste v Brně v Globuse. Ráda postupne vyzkouším další recepty, zjišťuji, že i teď se mám co učit. Díky moc za Vaše stránky!!! Přeji hodně úspěchů, s pozdravem Bada

  • #2
    Re: Super stránky!

    Dobré jitro Bado, tak to mám radost. Já mám sice před důchodem ještě 6 let, ale taky zjišťuji že se mám stále co učit. K těm rakvičkám, já už to amonium mám a ty co jsou na netu jsem dělala s jedlou sodou. Uvidíme jaký bude rozdíl s tím amoniem.Marokánky co tady mám jsou sice dražší, ale opravdu stojí za to. Hezký den přeje Ivana Malatincová.
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: Super stránky!

      Dobrý den Ivanko, že jste dělala rakvičky s jedlou sodou jsem zaregistrovala, ale tu v Trnavě by snad neměl být problém amonium koupit, říkají tomu salajka.Už jsem si i tu našla po internetu prodejnu kde mají likérové špičky, ale mají jen 14/20 a 20/28 ale ta bude asi dost veliká, tak si objednám tu 14/20 tou jste to dělala Vy.Přeji pěkný den Bada

      Comment


      • #4
        Re: Super stránky!

        Ahojky Bado, já už mám i tu druhou nejmenší špičku a už jsem s ní dělala a jde taky na piškoty, ale prostě ty špičky tou nejmenší jsou takové jemné. hezký večer přeje Ivana
        Ivana M

        Comment


        • #5
          musím říct, super stránky, tleskám

          Comment


          • #6
            Ahojky Marco, děkuji. To vždycky potěší. Ivana M
            Ivana M

            Comment


            • #7
              no řeknu ti, čumím jak umím, mooc krásný, nevím kam se podívat dřív

              Comment


              • #8
                díky, to mám radost
                Ivana M

                Comment

                Pracuji...
                X