Oznámení

Collapse
No announcement yet.

poděkování

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • poděkování

    Dobrý den, nedávno jsem objevila Vaše stránky a jsem moc nadšená. Jsem dlouhodobě nemocná a tudíž trávím dost velkou část dopoledne na vašich stránkách. Myslím si , že jsem dobrá kuchařka, však už jsem taky 20 let vdaná a to se naučí vařit každý. Mě to ještě navíc velice baví. Některé recepty jsou pro mně úplně nové a některé dělám trošku jinak. Myslím si však,že pro kuchařky začátečnice je to co jim předvádíte opravdu nenahraditelné. Za recepty velice děkuji.

  • #2
    Re: poděkování

    Dobrý den Martinko, tak to je nepříjemné a přeji uzdravení co to půjde nejrychelji. já jsem vdaná 27 let a kolikrát ještě zírám co je nového a co neznám. Jsem ráda, že se trošičku na mých stránkách odreagujete. Každé poděkování mě velice těší. Hezký den přeje Ivana Malatincová
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: poděkování

      Dobrý den.Jsem na těchto stránkách poprvé a musím říct že jsem opravdu nadšená.Kolikrát nevím co uvařit a tady mám hodně nových receptů.Určitě nějaké vyzkouším.Nejsem žádná kuchařinka ale když koukám na ty recepty a vidím že je u každého video což pro mě uplně perfektní tak se nebojím vyzkoušet recept.Jinak bych se bála vyzkoušet.Jsem radši když vidím postup než když to jenom čtu.Vyzkoušela jsem od Vás medovník a je opravdu výborný.Tímto bych Vám chtěla poděkovat za recepty a také že je natáčíte.

      Comment


      • #4
        Re: poděkování

        Dobrý večer Mirčo, určitě jste proti mě mládě a to všechno přijde s věkem. Z takovéhleho psaníčka mám vždycky radost. Tak hezký večer přeje Ivana M. :P
        Ivana M

        Comment


        • #5
          poděkování

          Úžasný a skvělý nápad tyhle stránky! Objevila jsem je až asi před týdnem a od té doby se nemohu odtrhnout! A že už mám taky něco za sebou, co se vaření i věku týká. Moc oceňuji Ivanku a všechny, co se na tak skvělých kuchařských stránkách podílejí. Není co dodat, máte můj velký obdiv a moc vám fandím. Inspirace ve vaření není nikdy dost, videa jsou supr!!!

          Comment


          • #6
            Re: poděkování

            Jitko, díky za pochvalu a vyřídím to i synovi, který stránky dělá. Pejsek je boží, jde prostě s módou
            Ivana M

            Comment


            • #7
              Re: poděkování

              ....Hehe, no on ten můj pes dostal tu kšiltovku od Happy dogu (krmení), ale tváří se v ní jako totální blbec

              Comment


              • #8
                Re: poděkování

                Jitko mě spíš připadá jako když si má sednout do tý sulky a jet dostih. To je jako ty helmy co mají na sobě.
                Ivana M

                Comment


                • #9
                  Re: poděkování

                  To je pravda, ze vypada jako zavodnik (chudak malej)
                  Ale to my nedelame, jen obcas nejakou tu zkousku na kynologickem cvicisti v LT
                  (ovsem bez cepice, haha!)

                  Comment


                  • #10
                    Re: poděkování

                    tak nejdříve bych chtěla říct že jsem dnes dostala odkaz od kamarátky na vaše stránky a musím říct že jsem velice překvapená a nadšená a hned dnes jsem zkoušela vánoční cukrovíčko .Ale hlavně je to o vás a o vašem synovi takže já vám MOC MOC TLESKÁM A HNED JSEM DOPORUČILA VŠEM MÝM ZNÁMEJM TAKŽE HODNĚ ŠTĚSTÍČKA DO DALŠÍCH RECEPTU DANA

                    Comment


                    • #11
                      Re: poděkování

                      Dobrý večer Dano děkuji za přání a já jsem vždycky moc ráda, když mě někdo doporučí. Mám z toho radost. Mějte se hezky a přeji Vám klidné svátky. Ivana M
                      Ivana M

                      Comment

                      Pracuji...
                      X