Oznámení

Collapse
No announcement yet.

:o(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • :o(

    Dobrý den,
    nevím co najednou dělám špatně, ale na stránkách receptů se mi neaktualizují komentáře. Vpravo dole mám poslední komentář, který je starý více než 4 dny, takže myslím, že se mi neaktualizuje nic ani nové recepty. Nejde mi u ničeho napsat komentář, místo lišty napsat komentář, je lišta, že se musím přihlásit. Nevím co se stalo a jestli je to u mě nebo u Vás.
    Hezký den a doufám, že mi brzy poradíte, protože mám tyto stránky a recepty moc ráda.

  • #2
    Jahůdko, bohužel to je nefunkční a teď před svátky nechtějí do kuchařky zasahovat. Po Vánocích se prý vrhnou na opravu. Ono by totiž znamenalo, vyřadit jí na nějakou dobu z provozu, což je teď docela problém. Já jsem ale stále na emailu, nebo tady na fóru. Ivana
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Moc Vám děkuju za odpověď, že už vím, co se děje. No doufám, že se to brzy vyřeší a já přežiju ten absťák A abych nezapomněla, přeju Vám, Vašemu synovi i všem ostatním krásné Vánoční svátky, klidný a veselý Štědrý den se spoustou milých dárků, v celém novém roce hodně splněných přání, štěstí a hlavně zdraví, jo a na lásku bych málem zapomněla.
      Hezký den a dobrou chuť přeje jahoda3

      Comment

      Pracuji...
      X