Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ekucharka je skvělá

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • ekucharka je skvělá

    Dobrý den,
    Na ekuchařku jsem přišla teprve včera večer nejprve jsem si prohlédla některé recepty a zjistila jsem,že je to výborná věc.V 10 hod. večer jsem začala dělat Linecký koláč tvarohový Byl moc chutný! Je mi teprve 14let ale vaření mě chytlo i mamka řikala,že tato stránka je skvělá...Jana
    p.s:Jen tak dál

  • #2
    Re: ekucharka je skvělá

    No to mám radost, protože něco uklohnit se může hodit vždycky. Lili držím moc palce a přeji ještě hezký zbytek prázdnin. Ivana :P
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: ekucharka je skvělá

      Dobrý den,
      s tím naprosto souhlasím, ekucharka je úplně báječná, tak hodně úspěchů do dalších let. A doufám, že vám to nasazení vydrží ještě dlouho, protože je nás určitě víc, co jsme si na tyhle stránky vypěstovaly závislost.
      Wendy

      Comment


      • #4
        Re: ekucharka je skvělá

        Ahojky Wendy, tak zatím mě to stále baví, tak určitě ještě něco přibude. Díky za přání. Zdraví Ivana Malatincová
        Ivana M

        Comment


        • #5
          Re: ekucharka je skvělá

          Dokonce jsem si začala i většinu receptů tisknout a založila jsem si takové desky

          Comment


          • #6
            Re: ekucharka je skvělá

            Ahojky Lili, já jsem si ve tvém věku založila taky knihu a teď asi po čtyřiceti letech z toho teďkon taky čerpám. A ty jsi hodně mladá a třeba časem si uděláš nějaký svůj blog a bude se ti to hodit. A děláš si fotečky jídel které uvaříš? Tak se měj a držím palce. Ivana M
            Ivana M

            Comment

            Pracuji...
            X