Oznámení

Collapse
No announcement yet.

dotaz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • dotaz

    Dobrý den.Měla bych dotaz ohledně receptu ,,kuřecí nebo vepřové plátky + video".Poradil by mi někdo,co mám dělat se zbytkem marinády?? nějak si nevím rady...Předem děkuji za odpovědˇ.Kořínková

  • #2
    Maruško, už jsem to napsala i k receptu. Bohužel u nakládaných mas, většinou zůstane nějaká marináda, ale maso musí být pěkně naložené. Takže já to prostě vyleju, to jinak nejde.
    Ivana M

    Comment


    • #3
      A já do toho naložím něco dalšího.Nebo kousky masa a celé na pánvičku.Nebo něco přidám a třeba potírám maso při grilování..
      TEREZA

      Comment


      • #4
        marináda

        Vloženo: 26. 3. 2011; autor: janaS. (bez ověření) Já naložím do případného zbytku něco jiného, nebo nechám na grilování (naložení / potírání), nebo dám zbytek masa s marinádou do mražáku, nebo vytírám marinádu při smažení masem a vypotřebuju všechno nebo udělám maso pečené s marinádou (máme to rádi) a tam přidám zbytek této marinády.


        Napsala jsem to do komentářů u videoreceptů.
        anina s.

        Comment


        • #5
          Zdravím. Chtěla bych se zeptat : některá videa mi fungují (např. MEDOVNÍK) A některá nefungují (např.Mraky z odpalovaného těst). Děkuji za odpověď.

          eleatherjackets www.eleatherjackets.me.uk
          motorcycle jackets for men motorcycle jackets for men
          passguide www.passguide.com
          lsat lsat
          Last edited by Kamena302; 11.12.2013, 07:39.

          Comment


          • #6
            Dobrý den, zkuste si aktualizovat Váš přehrávač. Nahoře v kuchařce je odkaz nefungují Vám videa? Tak tam je návod a když Vám to nepůjde i tak, napište prosím mému administrátorovi na videorecepty@ekucharka.net
            Ivana Malatincová
            Ivana M

            Comment


            • #7
              Původně odeslal Kamena302 Zobrazit příspěvek
              Zdravím. Chtěla bych se zeptat : některá videa mi fungují (např. MEDOVNÍK) A některá nefungují (např.Mraky z odpalovaného těst). Děkuji za odpověď.

              eleatherjackets www.eleatherjackets.me.uk
              motorcycle jackets for men motorcycle jackets for men
              passguide www.passguide.com
              lsat lsat

              zkusit aktualizovat prohlížeč popřípadě změnit
              www.banan.cz webové stránky zdarma

              Comment

              Pracuji...
              X