Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Míša řezy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Míša řezy

    Dobrý den,mám dotaz,proč jsou na videu míša řezy zpracované jinak,než byly minulý rok.Recept byl perfektní,na pečícím papíru a velmi jednoduchý.Doporučila jsem ho kamarádce a je pro mne zklamání,že je nahrán jinak.Děkuji Majka

  • #2
    Dobrý den,
    ano videorecept u míša řezů bylo aktualizováno. Porovnával jsem starou i tu novou verzi a musím říct jediným rozdílem je to že se na plechu nepoužívá pečící papír. Jinak samotný recept a postup je stejný. Video je lépe namluvené, v lepší kvalitě a v novém formátu 16:9.
    Nově natočený recept opravdu nemůže být o nic složitější než ten původní! Uvidíme co nám na to ještě napíše Ivana jakožto autorka videa. Jestli budete chtít, tak si starý recept můžete stáhnout z tohoto odkazu http://video-recepty.eu/stara/misa_r...tara_verze.avi

    S pozdravem Jaroslav Malatinec
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

    Comment


    • #3
      Dobrý den Majko,já můžu potvrdit, to co už je tady napsané. Míša řezy NEJSOU JINAK zpracované, všechny suroviny jsou stejné a jediný rozdíl je, že na starém videu jsem to lila na plech s pečícím papírem. Takže by mě zajímala konkrétní věc proč Vás to přetočené video zklamalo, to bylo že to není pečené na papíře???
      Já jsem zklamaná, že vlastně lépe nahrané a namluvené video Vás zklamalo. Ivana Malatincová
      Ivana M

      Comment

      Pracuji...
      X