Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Koření ve videoreceptech

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Koření ve videoreceptech

    Omlouvám se, pokud je dotaz nepatřičný. Kliknu na koření ve videoreceptech a nejvíc se mi ukáže 5 druhů koření, dál se nedostanu. Je chyba v mém PC nebo klikám špatně?
    anina s.

  • #2
    Ahoj Jani, já jsem tu teď opět dlouho nebyla a tak netuším zda-li v minulosti tam bylo uveřejněno více druhů koření, ale v současnosti, když koření ve videoreceptech rozkliknu také jich na mne vykoukne pět druhů).....ostatní druhy asi teprve Ivanka chystá.
    Papa EMKA

    Comment


    • #3
      Ahojky EMKO, předtím nebyly kolonky koření, to je nové, ale tedy nejsem sama, že vidím "nejnovější články" nebo "články" a ať kliknu na to či ono, nejde to ?
      anina s.

      Comment


      • #4
        Ahojky kočičky, chyba není ve vašem přijímnači Mám toho hodně napsáno a vyfoceno a Junior to sem bude přidávat Mám i zeleninu a ovoce a pracuji dále a dále.
        Ivana M

        Comment


        • #5
          Ivanko, tak to jsi mě uklidnila. Já už si zase myslela, že neumím klikat na ta správná okénka...
          Budu se těšit na článečky.
          anina s.

          Comment


          • #6
            Modrásku to jenom tak pro rozjezd a jednáme s jednou šikovnou paní redaktorkou, že by nám třeba 2 x do týdne napsala nějaký článek. No odborník je odborník
            Ivana M

            Comment


            • #7
              Tak už se těším. To víš, já a PC. Kluk mi nainstaloval Operu, vypadal jak kouzelník a já se ho ptala jak prvňáček paní učitelky. Má se mnou trpělivost.
              Jarda mi dokonce slíbil, že komentáře budou na každé stránce, tak jsem ráda.
              Pěkný večer.
              anina s.

              Comment


              • #8
                taky se těším, myslim, že to bude stát za to

                Comment

                Pracuji...
                X