Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Videa

    Ahoj, ráda si prohlížím Vaše stránky, několikrát jsem už přispěla vlastními recepty a dneska jsem dělala VAŠE palačinky - byly SUPER! Nějakou dobu jsem tu nebyla a nevím, čím to je, ale neobjeví se mi vůbec VIDEO k receptům. Vůbec k ničemu.

  • #2
    Dobrý den, na 99% nemáte nainstalovaný flash player. Videa Vám nefungují ani nikde jinde na internetu že?

    Napište mi co používáte za prohlížeč (i jeho verzi) a bych Vám napsal návod jak na instalaci.
    Nebo můžete rovnou zkusit instalovat z této adresy http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

    Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

    Comment


    • #3
      Zdravím Jardo, chtěla jsem se zeptat, má nějakou spojitost prohlížeč a buffering?
      U Vepř. krkovičky s žampióny a lečem mi to ukazovalo skoro pořád.
      Tak i když mám Mozillu místo Ex.6-ky jestli to je tím nebo mám jen pomalý PC?
      Díky za odpověď.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Původně odeslal janina s. Zobrazit příspěvek
        Zdravím Jardo, chtěla jsem se zeptat, má nějakou spojitost prohlížeč a buffering?
        U Vepř. krkovičky s žampióny a lečem mi to ukazovalo skoro pořád.
        Tak i když mám Mozillu místo Ex.6-ky jestli to je tím nebo mám jen pomalý PC?
        Díky za odpověď.
        Dobrý den,
        když se Vám ve videu zobrazí buffering, tak to může být způsobeno tím že máte pomalé připojení k internetu a video se nestačí z internetu stahovat. nebo to také může být způsobeno tím že na serveru kde jsou videa uložena mají nějaký problém a tím pádem mají i pomalý upload.

        Shrnuto to tedy znamená že video ještě není načetlé k Vám do PC a tím pádem se nemůže ani přehrát.
        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

        Comment


        • #5
          Jardo, dík za odpověď, já klikám na ten obdélníček na té lince a většinou se to zasekne na tom samém místě, ale s trpělivostí si to nechám puštěné do konce. Tak jsem aspoň v obraze a prosím, co je "upload" ? Na mě "musíte" v PC řeči česky...
          anina s.

          Comment


          • #6
            V tomto případě, kterou jsem vysvětloval znamená ,,upload,,--> jakou rychlosti je ze serveru (tam kde jsou uložená videa) odesíláno právě to video na které čekáte.
            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

            Comment


            • #7
              Dík, jsem zase o něco chytřejší.
              anina s.

              Comment

              Pracuji...
              X