Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dotaz

    Dobré odpoledne,s touto kuchařkou jsem velmi spokojena,poslala jsem jí spoustě známým a byli za ni moc rádi.Dneska jsem hledala saláty a nenašla jsem tam nadpis jen saláty,nevím,jestli jsem to přehlédla,ale pokud tam opravu nejsou,možná by stálo za úvahu ,aby tam byla kolonka jen pro saláty samostatně,to je jen můj názor.DěkujiVám a přeji dál hodně úspěchů ANNAA
    ANIČKA A


  • #2
    Dobrý den,
    myslíte kategorii saláty na ekuchařce? http://ekucharka.net/kategorie/salaty

    nebo kategorii zde na fóru? Tady na fóru ta kategorie opravdu není a myslím že není problém jí vytvořit.
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

    Comment


    • #3
      Dobrý den,ano myslela jsem na tomto fóru, kam my přidáváme své příspěvky,děkuji moc.
      ANIČKA A

      Comment


      • #4
        Rubriku jsem přidal
        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

        Comment


        • #5
          Jaroušku,moc děkuji ,jste šikulka AničkaA
          ANIČKA A

          Comment


          • #6
            Mám dotaz... vojín Kotas... nešlo by dát vyhledávač i do receptů členek fora? Zjištuji, že dochází k nedorozumněním, např, někdo napíše recept, ale už je tu třeba dvakrát..přeci jen roky a recepty přibývají a tak hledat tam je dost obtížnééé, myslím to tak, že mám třeba skvělý recept.ale to si myslím jen já.....mě se to ještě nestalo, ale už jsem zaregistrovala námitky, takže by bylo skvělé, kdyby... než někdo vloží recept, lehce předtím zjistil, zda už tu není.
            Iris

            Comment


            • #7
              Nevím jestli jsem Váš dotaz dobře pochopil ale myslím si že hledáte toto. Jsou dvě možnosti jak vyhledávat.

              1) Přímo v dané sekci kterou chcete prohledávat. Dejme tomu že budete chtít vyhledávat v sekci saláty, tak jděte do salátů a po otevření stránky je vpravo nahoře text Prohledat tuto sekci na to kliknete a mělo by se otevřít podokno kam zadáte hledaný text nebo název receptu. VIZ. první náhled na kterém jsem to znázornil

              2) Můžete využít podrobné vyhledávání. Stačí kliknout nahoře v menu na hledat-->Podrobné vyhledávání. Tam je nejdůležitější do kolonky Klíčové slovo(a) zadat hledaný text a ještě musíte v kolonce Hledat v sekci(ích) (vpravo dole) označit danou sekci ve které chcete hledat (musíte jí zamodřit a zamodřit se jich dá více staří když budete držet ctrl a klikat na dané sekce). To jsem také znázornil na druhém náhledu.

              Doufám že je to to co jste chtěla
              Když tak mi ještě napište
              Attached Files
              ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

              Comment


              • #8
                Díky, to je ono.. já trotlíček, zdravím !!!
                Iris

                Comment

                Pracuji...
                X