Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Nové webové stránky ekuchařky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Nové webové stránky ekuchařky

    V poslední době díky vysoké návštěvnosti naší videokuchařky se ve špičkách kdy je na webu současně připojeno cca 450 návštěvníků a více nastávají krátkodobé výpadky. Tento výpadek je způsoben velkým množstvím dotazů na databázi. Ten systém na kterém jede ekucharka.net v současné době není ideální pro vysoké návštěvnosti a tak připravuji nový web který by měl lépe zvládat vysoké návštěvnosti a tím pádem nebudou nastávat ani výpadky.

    Někdy během příštího týdne sem do fóra nejspíše uveřejním odkaz na nový web. Ten kdo bude mít zájem tak se na něj bude moct podívat a zhodnotit nový design a funkce, který bude web podporovat. Budu rád za Vaší kritiku a návrhy na zlepšení webu.

    Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

  • #2
    Jardo rádi se podíváme a zhodnotíme. Díky.
    Mám malou prosbu či dotaz. Jaruška z Prahy mi navrhla, zda bych si nemohl dát svoji fotku do ATAVARU. Docela to chápu, je to příjemnější, když s někým koresponduješ a vidíš jeho podobu. Ale vadí mi, že tenhle ATAVAR se zobrazuje i nepřihlášeným, neregistrovaným náštěvníkům webu. V galerii je fajn, že fotky vidí jenom "domácí".
    Přimlouval bych se za to, aby ATAVAR byl viditelný jenom "domácím". Je to možné?

    Comment


    • #3
      Původně odeslal Petr.Me Zobrazit příspěvek
      Jardo rádi se podíváme a zhodnotíme. Díky.
      Mám malou prosbu či dotaz. Jaruška z Prahy mi navrhla, zda bych si nemohl dát svoji fotku do ATAVARU. Docela to chápu, je to příjemnější, když s někým koresponduješ a vidíš jeho podobu. Ale vadí mi, že tenhle ATAVAR se zobrazuje i nepřihlášeným, neregistrovaným náštěvníkům webu. V galerii je fajn, že fotky vidí jenom "domácí".
      Přimlouval bych se za to, aby ATAVAR byl viditelný jenom "domácím". Je to možné?
      Musím se podívat do nastavení jestli vůbec půjde ten avatar skrýt před nepřihlášenými návštěvníky ale myslím si že to nepůjde. Ono jde o to že avatar je součást veřejného profilu který může vidět každý. Vaší fotku můžete přidat do Vašeho ,,obrázku profilu,, u kterého si můžete určit kdo ho může vidět (třeba jen registrovaní uživatelé). Když se podíváte do ,,můj panel,, --> ,,soukromí profilu (je to v nabídce vlevo),, tak tam si můžete nastavit tyto práva.

      Ještě abych to shrnul:
      Avatar - veřejný obrázek
      obrázek profilu - můžete si nastavit kdo ho bude vidět ( ostatním uživatelům se tento obrázek zobrazí po kliknutí na vaše jméno u jakéhokoliv Vašeho příspěvku)

      Obrázek profilu si můžete nastavit na ,,můj panel,, --> ,, a vlevo upravit obrázek profilu,,

      Doufám že jsem to vysvětlil srozumitelně

      Jarda
      ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

      Comment


      • #4
        Jardo,děkuji Vám za všechno a za všechny ,jste velký šikulka,mamka Ivanka z vás musí mít samou radost,jen tak dál a mnoho úspěchů v osobním životě.Butalka
        Butalka Jana

        Comment


        • #5
          Jardo děkuji, vše jsem nastavil podle rady a je to OK. Děkuji !!!

          Comment


          • #6
            Původně odeslal Petr.Me Zobrazit příspěvek
            Jardo děkuji, vše jsem nastavil podle rady a je to OK. Děkuji !!!
            Jsem rád že Vám to podařilo nastavit. Když budete mít jiný dotaz nebo připomínku, tak napište

            Původně odeslal butalka Zobrazit příspěvek
            Jardo,děkuji Vám za všechno a za všechny ,jste velký šikulka,mamka Ivanka z vás musí mít samou radost,jen tak dál a mnoho úspěchů v osobním životě.Butalka
            děkuji

            Původně odeslal Bohunka
            Jardo,
            tos netušil, že se to tak rozroste, co? Popularita je veliká. Blahopřeju a obdivuju práci, kterou odvádíš.
            Co měsíc to stále více návštěvníků. Uvidíme jak to bude vypadat po Vánocích protože po nich čekám zmenšení návštěvnosti (odkoukáno z minulého roku).
            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

            Comment


            • #7
              Jardo neboj, někdo odpadne někdo přibude. Ale stejně je to velký počet. Jen tak dál a držím palce i mamce a celé rodině. Páčko.
              Jana H.

              Comment

              Pracuji...
              X