Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Odeslání příspěvku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Odeslání příspěvku

    Dobrý večer, tak mi bohužel nejdou odesílat příspěvky, ráno bylo vše ok. Nyní, když odešlu příspěvek, napíše se, stránku nelze zobrazit, ale do pokecu se normálně vrátím. Nevím kde je chyba?
    Díky Renata
    Renata

  • #2
    Původně odeslal Renata Zobrazit příspěvek
    Dobrý večer, tak mi bohužel nejdou odesílat příspěvky, ráno bylo vše ok. Nyní, když odešlu příspěvek, napíše se, stránku nelze zobrazit, ale do pokecu se normálně vrátím. Nevím kde je chyba?
    Díky Renata
    Dobrý večer,
    to je opravdu divné protože kdyby byla nějaká chyba ve fóru, tak neodešlete ani tento dotaz! Když se Vám chyba zobrazí ještě jednou, tak bych potřeboval zkopírovat celou tuto hlášku a vložit sem abych jí mohl blíže vyhodnotit. Zkoušela jste počítač restartovat?

    Jak dlouhý dotaz jste odesílala do pokecu? Byla to dlouhá zpráva?

    Jadra
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

    Comment


    • #3
      První byla dlouhá, to bylo odpoledne, pak o něco později, jsem napsala jen pár slov a opakovalo se to. Tady šlo psát normálně. Zkusím znova pokec nyní, a když tak zkopíruji. Teda jestli to půjde.
      Renata

      Comment


      • #4
        Tak nyní to šlo hned. Asi nějaký šotek. Obtěžovala jsem proto, že ostatní mi šlo normálně i maily. Tak dík a příště hned zkopíruju a pošlu.

        Renata
        Renata

        Comment

        Pracuji...
        X