Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Moc moc moc děkuji :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Moc moc moc děkuji :)

    Dobrý den, Ivanko, než jsem objevila Vaše stránky, uměla jsem "uvařit" maximálně míchaná vajíčka, omeletu a polévku z pytlíku. Teď už si dva týdny rodina lebedí, jak jim konečně někdo vaří a peče - mamka odjela minulý týden na dovolenou, takže jsem se musela postarat Sice všechno vařím přesně podle receptů a poctivě vážím, ale myslím, že časem se zapracuju. Takže Vám hrozně děkuji i za svojí rodinu, která nemusela být týden o chlebu s máslem.. Chci se zeptat, budete sem dávat recepty na vánoční cukroví?

  • #2
    Dobré jitro hildegardinko, to je skvělý. Určitě se zapracujete a něco nebudete vážit, ale já když peču nějaký koláč, tak vážím stejně, protože tam stačí něčeho méně a už to není ono. Od oka se dají dělat saláty, knedlíky a vařená jídla.
    Držím moc palce, nejenom ve vaření a přeji hezké léto Ivana Malatincová
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Hezký den Hildengardinko.Jestli se dobře podíváš, tak Ivanka tam má 30 receptů na vánoční cukroví s videem.Tak si to můžeš prostudovat a jinak jsou i ve foru od nás ale bez videa.

      Comment


      • #4
        A já musím dodat, že děvčata mají taky suprový receptíky
        Ivana M

        Comment


        • #5
          Ano, receptů už jsem si všimla a začnu pomalu trénovat Ještě se tu tolik neorientuju, tak se omlouvám

          Comment

          Pracuji...
          X