Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Galerie a uživatelský profil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Galerie a uživatelský profil

    Pro administrátora Jardu:
    nevím, ale asi jsem přišla čirou náhodou na zádrhel: přes vyhledávač jsem se dostala na můj uživatelský profil i do galerie ekuchařky bez přihlášení na ekuchařce. Já nejdřív myslela, jestli to není náhodou nějak vázáno na mojí IP, tak jsem pro jistotu vyzkoušela dát do vyhledávače Jaruš uživatelský profil ekucharka.net a dostala jsem se na data Jaruš. Snad nedělám paniku, ale radši to píšu .


  • #2
    Re: Galerie a uživatelský profil

    Původně odeslal rendii
    Pro administrátora Jardu:
    nevím, ale asi jsem přišla čirou náhodou na zádrhel: přes vyhledávač jsem se dostala na můj uživatelský profil i do galerie ekuchařky bez přihlášení na ekuchařce. Já nejdřív myslela, jestli to není náhodou nějak vázáno na mojí IP, tak jsem pro jistotu vyzkoušela dát do vyhledávače Jaruš uživatelský profil ekucharka.net a dostala jsem se na data Jaruš. Snad nedělám paniku, ale radši to píšu .
    Dobrý den, je pravda že z nějakého důvodu vyhledávače zaindexovaly obsah profilu. Vyřešil jsem to tak že jsem profily v galerii úplně vypnul! Myslím že uživatelské profily jsou lépe řešeny tady v diskusním fóru a tak můžete používat tyto.

    Teď je to udělané tak že když někdo přijde do fotogalerie a není přihlášen, tak se mu nezobrazí žádná fotka.

    Comment


    • #3
      Re: Galerie a uživatelský profil

      Prosím, prosím, pěkně prosím, neumím anglicky a už ani rusky. Jardo, šlo by to napsat třeba sem, co co znamenají ty kolonky? Dík.
      Jana H.

      Comment


      • #4
        Re: Galerie a uživatelský profil

        Díky

        Comment


        • #5
          Re: Galerie a uživatelský profil

          Původně odeslal Jana H.
          Prosím, prosím, pěkně prosím, neumím anglicky a už ani rusky. Jardo, šlo by to napsat třeba sem, co co znamenají ty kolonky? Dík.
          Kolonky? Pravděpodobně myslíte kolonky které můžu přidat do uživatelského profilu. Kolonkou myslím pole kam se dá něco napsat. Teď jsou v profilech kolonky jako Zájmy, Bydliště, povolání, datum narození a já můžu přidat ještě jakoukoliv jinou!! Třeba teď jsem přidal novou kolonku nejoblíbenější jídlo. Stačí už jenom vymyslet nějaké jiné které by se hodily do uživatelského profilu a já je tam přidám.

          Doufám že teď je už jasné co znamenají kolonky v uživatelském profilu

          Comment


          • #6
            Re: Galerie a uživatelský profil

            Já myslím,že by tam mohl být kolonka na email,kdo chce dát. Díky Jaruš

            Comment


            • #7
              Re: Galerie a uživatelský profil

              Původně odeslal Jaruš
              Já myslím,že by tam mohl být kolonka na email,kdo chce dát. Díky Jaruš
              Email už tam je. Stačí kliknout na ,,Poslat e-mail uživateli xxxxxx,, v jeho uživatelském profilu.

              Comment


              • #8
                Re: Galerie a uživatelský profil

                Tak pardon,díky.Ale teď když není profil v galerii, tak kde ty údaje co byly tam najdu. Já když kliknu na jméno vedle příspěvku,tak se neotevře to co bylo u galerie,ale jen takové zkrácené a nejsou tam ty údaje co píšete.Chybí tam datum narození ne jenom věk.Poraďte.Díky Jaruš

                Comment


                • #9
                  Re: Galerie a uživatelský profil

                  Jaroušku, nerozuměli jsme si. Já jsem myslela toto:
                  AOL Instant Messenger. MSN Messenger, , YAHOO Messenger, já totiž vůbec nevím , která bije. Co to je česky. NO nevím co to znamená. Jsem stará generace. Tak jen toto. Dík moc. Já totiž nevím, jestli tam se něco vyplnňuje k tomuto. Díky. J.H.
                  Jana H.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Galerie a uživatelský profil

                    Přidávám se k prosbě Jany H také neumím anglicky tak jsem nic nevyplnila.Díky JanaP
                    Taky jsem ,,stará ,, generace.
                    Jana P

                    Comment


                    • #11
                      Re: Galerie a uživatelský profil

                      Původně odeslal Jaruš
                      Tak pardon,díky.Ale teď když není profil v galerii, tak kde ty údaje co byly tam najdu. Já když kliknu na jméno vedle příspěvku,tak se neotevře to co bylo u galerie,ale jen takové zkrácené a nejsou tam ty údaje co píšete.Chybí tam datum narození ne jenom věk.Poraďte.Díky Jaruš
                      Tak jsem tam přidal ještě jednu kolonku pro datum narození. Ten kdo jí vyplní, tak se v jeho profilu zobrazí přímo datum narození a ne jenom věk!

                      Profil v galerii a profil tady byly dva odlišné profily nezávislé na sobě! ten v galerii jsem odstranil a tak pokud chcete, tak vyplňte ten tady. Myslím že ten ve fóru je lepší a pro mě lépe spravovatelný než byl ten v galerii.

                      Jo ten kdo nevyplní ty údaje v jeho profilu, tak když pak jeho profil navštívíte, tak se u něj nezobrazí nic! Koukněte třeba na muj mělo by tam být vyplněno vše (zájmy, datum narození, nejoblíbenější jídlo apod.)

                      Comment


                      • #12
                        Re: Galerie a uživatelský profil

                        Původně odeslal Jana H.
                        Jaroušku, nerozuměli jsme si. Já jsem myslela toto:
                        AOL Instant Messenger. MSN Messenger, , YAHOO Messenger, já totiž vůbec nevím , která bije. Co to je česky. NO nevím co to znamená. Jsem stará generace. Tak jen toto. Dík moc. Já totiž nevím, jestli tam se něco vyplnňuje k tomuto. Díky. J.H.
                        AOL Instant Messenger. MSN Messenger, , YAHOO Messenger- To jsou zahraniční komunikační programy.(Je to stejné jako ICQ které je asi v česku nejrozšířenější).

                        Tyto kolonky jsem nevytvořil já ale jsou tam už automaticky přednastavené! Vyplňte pouze kolonky kterým rozumíte. Ty nevyplněné se v profilu nezobrazí.

                        Jarda

                        Comment


                        • #13
                          Re: Galerie a uživatelský profil

                          Jaroušku moc děkuji za přidanou kolonku. Teď když se to takto upravilo,tak jsme tam daly údaje,které byly i v galerii. Díky moc a moc. Jaruš

                          Comment


                          • #14
                            Re: Galerie a uživatelský profil

                            Původně odeslal Jaruš
                            Jaroušku moc děkuji za přidanou kolonku. Teď když se to takto upravilo,tak jsme tam daly údaje,které byly i v galerii. Díky moc a moc. Jaruš
                            Přidat kolonku fakt neni problém a kdyby někdo měl nějaký nápad na další, tak mi jí sem napište a já jí přidám.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Galerie a uživatelský profil

                              Prosím o pomoc,
                              já si nemůžu pomoct, ale já, když bych chtěla dát do profilu, aby se mi zobrazil i datum narození, tak mi ta tabulka končí řádkem oblíbené jídlo a druhé datum narození tam nemám . Buď dělám něco špatně, nebo na tom Jára ještě pracuje.
                              Gábina

                              Comment

                              Pracuji...
                              X