Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Galerie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Galerie

    Já nevím,ale jak jsem měla možnost nahlédnout do nového fóra,mám obavy,že je to oproti tomuto fóru dosti nepřehledné. Toto je mnohem jednodušší.
    Jestli se to vše dělá jen kvůli galerii,tak snad když můžeme přidat fotky pod pokec či recepty,tak by to už neměl bý zase takový problém.
    To je jen taková má úvaha. Vyhnuly bychom se těmto změnám,ale když se už koupil program,tak se budeme s tím muset nějak porvat.

  • #2
    Re: Galerie

    Jaruš, dovolím si souhlasit. Já sice neumím vkládat fotky a někdo mi to snad vysvětlí, zkusím se konečně zeptat syna, ale já jsem tápala, hledala, nedalo se přihlásit, protože byl problém s hesly. Dopisovala jsem si asi se synem od Ivanky a ten byl tak trpělivý, že jsem hleděla. A pak mi napsal k mé úlevě, že teď ještě bude toto fórum. Chápu nové věci že se dělají, ale ten zvyk na tu modrou a to, že je to přehledné... Ale co se dá dělat, porveme se s tím...
    Jana S.
    anina s.

    Comment


    • #3
      Re: Galerie

      Ivanko nebo Jaroušku,teď nevím kde jsem to četla,ale mám dojem,že tady. Jde mi o výřez fotografie.Chtěla bych použít z jedné společné foto mou podobiznu a ti ostatní aby tam nebyli.Neporadíte mi ??? Já mám pořád dojem,že jste to psali tady.Chtěla bych ji dát do portrétu,protože je lepší. Děkuji za vyřízení. To se naotravuji,co??? Jaruš

      Comment


      • #4
        Re: Galerie

        Používáte ten program který je na stažení zde viewtopic.php?f=47&t=1246 ??
        Jestli ano, tak si otevřete přiložený obrázek.
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Re: Galerie

          Nedařilo se mi to otevřít.Kašlu na to už se s tím nebudu zlobit.Ořezávat se nebude
          Jen jsem se chtěla zeptat, že v galerii jak se dávají komentáře, tak tam je asi nějaký špatný čas. Teď to čtu a Ivanka dala příspěvek u Ládi u rolády a je tam čas 19:26 a já se koukám na počítači je teprve 18:52, ale to se mohla koukat i dřív. Tak nevím,jestli tam je nějak blbě nastavený čas??? Díky Jaruš

          Comment


          • #6
            Re: Galerie

            Jo jo byl tam špatný čas. Už by to mělo být v pořádku.

            Comment


            • #7
              Re: Galerie

              Čtu,že tady řešíte špatný čas ve fotogalerii. Já bych měla jednu malou prosbičku na pana Jardu. Také se týká času. Při uložení fotky se zobrazí datum,kdy byla vložena,ale už né čas. Šlo by to nastavit??? Děkuji.
              Papa EMKA

              Comment


              • #8
                Re: Galerie

                Původně odeslal Emka
                Čtu,že tady řešíte špatný čas ve fotogalerii. Já bych měla jednu malou prosbičku na pana Jardu. Také se týká času. Při uložení fotky se zobrazí datum,kdy byla vložena,ale už né čas. Šlo by to nastavit??? Děkuji.
                Určitě to nějak půjde. Až budu mít trochu času, tak se na to podívám.

                Comment


                • #9
                  Re: Galerie

                  Já bych se chtěla jen zeptat,jestli by se nemělo všem říci,že portréty jsou pouze pro osobní fota nás. Děti aj. si myslím,že patří do jiné kategorie. Já to Veronice psala,ale ona to zřejmě nečetla.Jde to nějak přesunout od vás?? Díky. Snad se neurazí,ale nikam to nezmizí,jen se to přesune do jiné kolonky,proto to tak je rozdělené. Ať je v tom nějaký pořádek.Díky Jaruš

                  Comment


                  • #10
                    Re: Galerie

                    Původně odeslal Jaruš
                    Já bych se chtěla jen zeptat,jestli by se nemělo všem říci,že portréty jsou pouze pro osobní fota nás. Děti aj. si myslím,že patří do jiné kategorie. Já to Veronice psala,ale ona to zřejmě nečetla.Jde to nějak přesunout od vás?? Díky. Snad se neurazí,ale nikam to nezmizí,jen se to přesune do jiné kolonky,proto to tak je rozdělené. Ať je v tom nějaký pořádek.Díky Jaruš
                    Jo portréty by asi měly obsahovat jen Vaše fotky. Neměla by se tedy vytvořit nová podsekce do které se budou dávat podobné fotky? Musím vymyslet nějaký název.
                    Není problém vytvořit takových podsekcí třeba 100, tak kdyby jste někdo měl nějaký nápad na novou sekci, tak je sem klidně napište.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Galerie

                      Já myslím,že to tak stačí,vždyť je tam ostatní a tam se mohou dávat ostatní fota.Ale portréty jen pro nás .Díky

                      Comment


                      • #12
                        Re: Galerie

                        Ahojky Jaruško, už se jdu na to podívat.
                        Ivana M

                        Comment


                        • #13
                          Re: Galerie

                          Koukala jsem, že včera se ozývala Veronika a fotka malého z portrétů zmizela.Snad se neurazila a mohla si ho dát do ostatních,že? Teď i JanaP to má špatně umístěné.
                          Teď jsem koukala do galerie a i Jana H své vnoučátko by měla dát do ostatního.Chtělo by to nějak poprosit v pokecu,aby to děvčata dodržovaly,nebo zase z toho bude mišmaš.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Galerie

                            Jaruško, já to zdůrazním v pokecu a to je jednoduché, to každý zvládne sám.
                            Ivana M

                            Comment


                            • #15
                              Prosím, prosím, smutně koukám, Jardo, nemohu se dostat do galérky, prý nejsem přihlášená. Včera to normálně šlo. Až bude čas, nespěchá to. Všechno doženu. Díky moc.
                              Jana H.

                              Comment

                              Pracuji...
                              X