Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Přihlašování

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Přihlašování

    Mám jen dotaz,když jsem u pokecu již přihlášená,proč mi zase dává pokyn přihlásit,zaregistrovat.Ale to je i u jiných skupin,nebo když dávám komentář,kde jsem přihlášená.Mám to nějak blbě?Já myslela,že jsem přihlášená a tím to končí.Mám někde něco špatně??? Děkuji Jaruš

  • #2
    Re: Přihlašování

    Dobrý den, když se přihlašujete, tak je důležité zaškrtnou kolonku ,,Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě,,. Pak už by neměla nastat situace že při vstupu do fóra nebudete automaticky přihlášená.

    Kdyby i toto nefungovalo a nebo byl jiný problém, tak klidně ještě napište.
    Jarda

    Comment


    • #3
      Re: Přihlašování

      Děkuji moc,já to teď udělala.Tak uvidíme.Jaruš

      Comment


      • #4
        Re: Přihlašování

        Jaroušku dovoluji si psát,že to opět dělá. I když zaškrtnu automaticky přihlásit.Jak u komentářů, tak i při otevření pokecu jako dnes.Tak jednou za týden určitěmi to udělá. Ale u těch komentářů skoro pořád.Dík Jaruš

        Comment


        • #5
          Re: Přihlašování

          Potřeboval bych tedy vědět co používáte za prohlížeč. (firefox,explorer 6, 7 nebo 8?, Operu, nebo google chrome).
          Pravděpodobně to bude dělat prohlížeč, protože asi z nějakého důvodu maže cookies soubory. Ty právě obsahují informace o Vašem přihlášení a pokud se vymažou, tak Vás to zase odhlásí.

          Vás to tedy odhlašuje i v průběhu když prohlížíte fórum? Pokec je otevřen jen pro registrované uživatele. Je možné že když vypnete počítač a pak ho zase zapnete a jdete do tohoto fóra, tak už rovnou nejste přihlášená ale upozorní Vás to jen když kliknete na POKEC! Pro prohlížení všech ostatních částí fóra nemusíte být přihlášená.

          Potřeboval bych tedy vědět jestli když zapnete počítač a navštívíte úvodní stránku fóra tak jestli se vpravo nahoře zobrazí vaše přezdívka a nebo jen ty malé přihlašovací kolonky.

          Mě tedy vše funguje bez problému. Snad se to nějak vyřeší.
          Jarda

          Comment


          • #6
            Re: Přihlašování

            Děkuji,ohlídám to a dám vědět. Počkám až se to stane znovu.Bylo to jen u pokecu.Naskočila mi ta přihlašovací tabulka. A když chci dát komentář k Ivančinýmu videoreceptu,tak se musím taky přihlašovat,nevím proč,když jsem celkově přihlášen a tak se v tom nějak motám. Ohlídám to a dám vědět, co to píše.
            Teď mi muž říká že je to explorer 6 .
            Díky Jaruš

            Comment


            • #7
              Re: Přihlašování

              zdravím, pokud to neva, že se tu pletu, měla jsem podobný problém, dokonce mě to jednou odhlásilo BĚHEM prohlížení fóra. Prostě mě to během nějakého času odhlásilo a já se musela přihlašovat, taky jsem to Jardovi psala...
              Tak jsem pak klikla dle jeho rady na Automaticky přihlásit při každé návštěvě a od té doby je to v poho.
              Ale každý to má určitě jinak s PC, já ani nevím, co mám za prohlížeč !
              Tak Jardo, dík za vše !
              Jana S ( Janina S . )
              anina s.

              Comment


              • #8
                Re: Přihlašování

                Ono se dá v prohlížeči nastavit doba za kterou se právě mají tyto informace o přihlášení automaticky vymazat. Když budu vědět konkrétní prohlížeč, tak jsem schopen popsat postup jak to změnit.

                Comment


                • #9
                  Re: Přihlašování

                  Původně odeslal Jaruš
                  Děkuji,ohlídám to a dám vědět. Počkám až se to stane znovu.Bylo to jen u pokecu.Naskočila mi ta přihlašovací tabulka. A když chci dát komentář k Ivančinýmu videoreceptu,tak se musím taky přihlašovat,nevím proč,když jsem celkově přihlášen a tak se v tom nějak motám. Ohlídám to a dám vědět, co to píše.
                  Teď mi muž říká že je to explorer 6 .
                  Díky Jaruš
                  No jestli je to opravdu explorer 6, který je už opravdu hodně hodně zastaralý a hlavně bezpečnostně úplně nedostačující. Vemte si že teď Microsoft má už verzi exploreru 8! Já sice nejsem zastáncem exploreru ale doporučoval bych ho buď aktualizovat a nebo přejít na mozillu firefox.( http://www.mozilla-europe.org/cs/firefox/ ). Já používám jedině firefox (je plně zdarma) a je tak o 100% lepší než stařičká verze exploreru 6.

                  Myslím že tím by se mohlo vyřešit to přihlašování.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Přihlašování

                    Děkuji moc a moc za radu. To dám za úkol manželovi,já tomu zase až tak dobře nerozumím.Jaruš

                    Comment


                    • #11
                      Ragistrace

                      Dobrý den, dnes jsem se pokoušela zaregistrovat švagrovou a po zapsání písmen do rámečku se nám to vracelo zpět, pokus jsme opakovali několikrát a pak vzdali, kde může být chyba?
                      Děkuji
                      Renata

                      Comment


                      • #12
                        Původně odeslal Renata Zobrazit příspěvek
                        Dobrý den, dnes jsem se pokoušela zaregistrovat švagrovou a po zapsání písmen do rámečku se nám to vracelo zpět, pokus jsme opakovali několikrát a pak vzdali, kde může být chyba?
                        Děkuji
                        Dobrý den, teď jsem se zkoušel znovu zaregistrovat a vše funguje!

                        Udělal jsem ještě nějaké změny při registraci a proto to prosím vyzkoušejte ještě jednou. Vždy když se Vám to vrátí by to mělo napsat proč Vás to vrátilo! Třeba že jste zadala špatný ověřovací kód a nebo něco podobného. To co Vám to napíše bych potřeboval vědět abych když tak problém vyřešil.

                        Zkuste to tedy ještě jednou a napište mi sem.

                        Jarda
                        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                        Comment


                        • #13
                          Moc děkuji za rychlou odpověď, zkoušeli jsme to u švag. doma, právě že nám to psalo, že jsme zadali špatný ověř. kod, tak jsme dali nový a zase, zkoušeli několikrát. Až tam zase půjdu zkusím znova, nebo jí budu vést po telef., dám pak vědět.
                          Zatím moc děkuji a dobrou noc
                          Renata

                          Comment


                          • #14
                            Původně odeslal Renata Zobrazit příspěvek
                            Moc děkuji za rychlou odpověď, zkoušeli jsme to u švag. doma, právě že nám to psalo, že jsme zadali špatný ověř. kod, tak jsme dali nový a zase, zkoušeli několikrát. Až tam zase půjdu zkusím znova, nebo jí budu vést po telef., dám pak vědět.
                            Zatím moc děkuji a dobrou noc
                            Vím že je někdy těžké rozpoznat a správně napsat ověřovací kód! ale v dnešní době je to prostě nutnost! Jinak by toto fórum bylo zaplněno spamem a ověřovací kód zajistí to že se spamující robot nedokáže zaregistrovat.

                            Doporučuji při registraci když nedokážete přečíst ověřovací kód, tak třeba několikrát kliknout na ,,obnovit obrázek,, pod ověřovacím kódem a čekat až přijde takový který dokážete přečíst.

                            Kdyby to nešlo, tak mi napište a já Vám nový účet založím sám. Stačí mi jen napsat jakou chcete mít přezdívku.

                            Jarda
                            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                            Comment


                            • #15
                              Mohla bych zkusit zaredistrovat švagrovou ze svého počítače, když tam napíšu její heslo apod? Syn je na dovolené jinak bych neobtěžovala.
                              Renata

                              Comment

                              Pracuji...
                              X