Oznámení

Collapse
No announcement yet.

VAŘENÍ V PÁŘE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • VAŘENÍ V PÁŘE

    Ahoj všichni,chybí tu téma vaření v páře...a myslím si,že dnes je to hodně diskutovaná věc a já osobně s tím právě začínám...postahoval jsem po NETu nějaké recepty a mám objednaný parní hrnec...něco už jsem o této problematice přečetl a rád se podělím,ale taky mě zajímají vaše zkušenosti..Díky.P.S.s.pokud tu toto téma už někde máte 'zabouděné',tak neberte tuto zprávu v potaz..jen jsem ho nenašel.Díky

  • #2
    Re: VAŘENÍ V PÁŘE

    Ahojky, tak tohle téma tady ještě vůbec není a abych řekla,jde to zatím mimo mě, ale když tady něco o tom bude moc ráda si to přečtu,protože to bude pro mě novinka. Tak se těším na příspěvky ode všech a zkusíme dát nové téma a uvidíme. Tak zatím zdravím. :P Ivana M :P
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: VAŘENÍ V PÁŘE

      Původně odeslal rendadaf
      Ahoj všichni,chybí tu téma vaření v páře...a myslím si,že dnes je to hodně diskutovaná věc a já osobně s tím právě začínám...postahoval jsem po NETu nějaké recepty a mám objednaný parní hrnec...něco už jsem o této problematice přečetl a rád se podělím,ale taky mě zajímají vaše zkušenosti..Díky.P.S.s.pokud tu toto téma už někde máte 'zabouděné',tak neberte tuto zprávu v potaz..jen jsem ho nenašel.Díky
      Přidáno

      Comment


      • #4
        Re: VAŘENÍ V PÁŘE

        O tom parním hrnci jsem taky slyšela. Rozhodně je to zdarvější příprava, ale když bych tam dala bůček Vaří se v té páře vlastně všechno najednou, brambory, maso i zelenina. Jen nevím, jestli to udělá takovou tu kůrčičku, myslím, že ne, ale nevím. Myslím, že pár receptů bylo na labužnik.com. JInak, debata by to byla určitě zajímavá.
        Jana H.

        Comment


        • #5
          Re: VAŘENÍ V PÁŘE

          Tak já vaření v páře mám vyzkoušené a je to moc dobré a občas taky zdravé,když jíme ty bůčky atd. Já mám totiž na to ne parní hrnec, ale takový kuchyňský varný mixér, jmenuje se Thermomix a v tom udělám všechno najednou,přílohu - maso se zeleninou a ještě pak z té vody,co je v té nádobě ,uvařím na přelití nějakou výbornou omáčku a je to opravdu vynikající mňamka. Všechno lehce stravitelné i ta zelenina a hlavně není vařená bez vitamínů. Jasně,kůrčičku to nemá,ale to neva.Několik - dost receptů mám , tak můžu poslat jestli chcete.
          Ahojky VŠEM
          Věrka

          Comment


          • #6
            koukám že Vaření v páře se stejně moc nechytlo
            www.banan.cz webové stránky zdarma

            Comment

            Pracuji...
            X