Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Audio/Video chat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Audio/Video chat

    chtěl bych se zeptat jestli by jste měli zájem a popř. Váš názor na zavedení Video/audio chatu se do fóra?

    Fungovalo by to podobně jako Skype. Akorát nemusíte instalovat žádnou aplikaci.
    Myslím že klasický chat je asi zbytečný. Od toho je tady téma pozvání na pokec.

    Jaký teda máte názor na ten video chat? Samozřejmě jen pro registrované zde na fóru.

    Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

  • #2
    Jardo, nemám skype, mi stačí ICQ, ale vím, jak funguje. Tady se přiznám, že nemám představu. Pokud to třeba popíšete konkrétněji, jak by to tady fungovalo, budu ráda.
    Děkuju.
    anina s.

    Comment


    • #3
      Járo to bychom kecali z očí, do očí? To není špatná myšlenka, teda jestli jsem to dobře pochopila.
      Renata

      Comment


      • #4
        Ahojky,
        no já zase musím říct, že by mně "chat" - něco jako je na Facebooku - vyhovoval. Ale video by taky nebylo špatné (i když na některé lidi odsud mám skype).
        No uvidíme, jak se vyjádří ostatní. Ale je byla by to dobrá novinka
        Gábina

        Comment


        • #5
          Já jsem pro, ale taky si to nedovedu představit, když nás bude přihlášeno víc najednou---ale byl by to teda goool, perfektní. no ale to už se od notesu neodtrhnu
          Takže já ano !!!!
          Iris

          Comment


          • #6
            Jasně když video, tak můžete využít skype.

            A myslíte teda že ten normální chat by jste tady využili? Nadstavba toho normálního chatu by pak mohlo být aktivování videa a audia. To znamená že by v tom chatu vyskočilo takové malé okno s obrazem z webkamery.
            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

            Comment


            • #7
              Pokud můžu napsat svůj náhled, nechávám to na ostatních, nejsem proti. Jak jsem psala, skype nemám, ani kameru, mikrofon apod. Na facebook nechodím ani nechatuju. Já si radši píšu se známýma, proto mi vyhovuje ICQ a tady se můžu "vypsat" i z věcí, o kterých nemůžu mluvit (pes a jiné smutné věci...). Já píšu spíš smsky než volám, buď jsem s těmi lidmi osobně nebo "nechci rušit" a ať si v klidu přečte sms a napíše, až bude mít chvilku. To píšu jen, jak to mám já, ale nejsem proti, i když opravdu, já - PC antitalent - nemám představu, když je online více lidí, a někteří třeba tady nepíšou, jen čtou, jak by to fungovalo.
              Ale jinak NEJSEM PROTI.
              anina s.

              Comment


              • #8
                JaninoS: Ten chat funguje úplně jednoduše - máš nabídku, kdo je on-line a toho konkrétního člověka si rozklikneš a můžeš si s ním psát on-line - nikdo jiný to nevidí. Je to lepší než SOUKROMÉ ZPRÁVY, protože je to rychlejší - je to jako ICQ - prostě spolu "píšete-kecáte" (Tím nechci hanit SZ-mají taky svoje plus).
                Já to docela dost využívám právě na FB
                Gábina

                Comment


                • #9
                  Gábi, děkuju za reakci, já jsem v některých věcech dinosaurus. Ne, že bych nevěděla, o co jde, ale nemám potřebu je využívat. Tím nechci hanit FB ani skype ani chat.
                  Není FB a chat i o cizích lidech? Tady vás třeba taky neznám (zatím) osobně, ale je to hlavně o vaření (a je tu prima parta) a proto kdyby se mi tu nelíbilo, nejsem tady.
                  Já jsem prostě ještě neměla potřebu jít ani na chat, ani na FB. PC mám na emaily, ICQ, kuchařku , TV programy a pouštění 13. komnaty apod. Nenahrávám, nemám programy apod. Prostě dinosaurus. Kluk by mi to vysvětlil, nainstaloval mi ICQ, o čemž jsem nedávno neměla ani ponětí, emailovou adresu, Mozzilu apod. vše mi vysvětlí, ale já něco prostě nevyužívám...
                  Tak jako upřednostňuju kazety a videokazety, protože s DVD a CD mám špatné zkušenosti. I mobil mám Nokii 3510 i, která už se nevyrábí, jsem s ní spokojená, to byla láska na 1. pohled, i díky oranžovým svítícím bočním stranám.
                  Chlap mi říkal - kup si s rádiem, foťákem - a já ne a ne. Mi stačí tenhle - na sms, volání, barevný displej, super klávesnice a velká písmena...
                  Němcová končí.................
                  Last edited by janina s.; 07.12.2010, 22:03.
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    JaniS.:
                    FB není o cizích lidech. Do přátel si dáš toho, koho chceš - přijde ti výzva k přátelství a buď ji přijmeš nebo nee. Takže ty máš v chatu nabídku jen SVÝCH přátel - stejně jako na ICQ.
                    Já dlouho na FB nechtěla, ale pořád mi chodily výzvy od kámošů, až jsem "podlehla"
                    Gábina

                    Comment


                    • #11
                      Gábi, mi přišlo v emailu, že si mě kámoška z Jeseníků přidala do přátel a ať si ji přidám taky, pokud chci. Zkusila jsem to, mluvilo to na mě anglicky, tak jsem vycouvala. Jsem s ní každý den na ICQ a na emailu místo dopisů.
                      Myslela jsem, že FB a chat jsou dvě rozdílné věci, to hádám. Zítra se zeptám na podrobnosti syna a budu si dělat poznámky. Ale vím, že kámoška chodí na FB a tam vidí hodně JEN známých i cizích lidí a že s tím pracuje, no já se k tomu zatím nedostala. Dinosaurus na výstavku.
                      Schválně se zeptám kluka a pak napíšu, jak jsem dopadla a zhodnotila to.
                      Dík za zájem a reakci, kluk je u kámoše.
                      anina s.

                      Comment


                      • #12
                        Zkusit se to může,praxe ukáže,jak se to ujme a jak by to fungovalo.Mohla by to být sranda.
                        BEA

                        Comment


                        • #13
                          Znám chat z jednoho slovenského fóra a je to skvělá záležitost. V podstatě jde o to, že tam kde končí inzerce je okno s chatem. Kde mohou a nemusí komunikovat všichni, kdo zde jsou a je to mnohdy zábavnější jak celé forum. Technicky se to většinou načítá asi po minutě, takže komunikace na tom nevázne. Navíc lze vložit množství smajlíků a pokud je to dobře nastavené /BBcody/, tak lze vkládat obrázky a cokoliv si přejete. Takže by dámy mohly v pohodě klábosit o všem možném, nejen o vaření

                          Comment


                          • #14
                            velmi informativní příspěvek, díky za sdílení

                            Comment

                            Pracuji...
                            X