Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Návrh nových témat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Zdravím děvčata, tak jsme to s Járou probrali a určitě něco dáme dohromady. Hlavně musíme napsat nějaká jasná pravidla, aby jak píšete se to nezvrhlo třeba v prodej nových svetrů z Německa Takže až to dáme s járou do kupy, bude to tady. zatím už přidal kolonku o těch různých surovinách. Páčko
    Ivana M

    Comment


    • #17
      Ahoj Ivanko!,mě je to jasný, určitě všichni počkají, to chce fakt dobře rozmyslet a připravit !!! Aby se tu pak neprodávaly nějaký nesmysly,viď?!!!
      Hančí

      Comment


      • #18
        Tak jsme nějak vymysleli pár podmínek které budou souviset se sekcí prodej, koupě. Prosím o zkouknutí a případné připomínky. Víc hlav víc ví.

        Do předmětu prosím pište název věci kterou sháníte, prodáváte nebo chcete darovat. Dále do příspěvku poté napište informace o dané věci (cenu, stáří … ) a můžete přidat i foto.

        Tato sekce neslouží pro nabízení produktů různých firem. Nabídky mohou vkládat pouze soukromé osoby. Zboží, které zde budete nabízet se musí vztahovat ke kuchyni (nádobí, spotřebiče apod.).

        Z důvodu soukromí uvažte, jestli do příspěvku uveřejníte hned adresu nebo telefon. Tyto informace doporučuji předat pomocí soukromé zprávy přes toto fórum nebo pomocí emailu.

        Jestliže již Vaše nabídka již není aktuální nebo už došlo k prodeji, prosím uzavřete nebo smažte dané téma.

        Náš server neodpovídá za škody způsobené koupí nebo prodejem zboží. Moderátoři tohoto fóra mohou bez předchozího upozornění celé téma vymazat bez udání důvodů.

        Pokud máte pocit, že někdo nejedná tak jak by měl, tak kontaktujte administrátora tohoto fóra nebo pište na email videorecepty@ekucharka.net


        Díky Jarda
        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

        Comment


        • #19
          Ahoj Jardo, já za sebe si myslím, že je to tak dobrý !!!
          Možná, mě ještě tak napadá, neměly by se raději zakázat v této sekci odkazy na prodejce-firmy?
          .....,jen tak přemýšlím ,aby to někdo nějak nezneužíval,ale vlastně, vždyť ho můžete bez udání důvodu smazat, tak asi jo, bude to tak asi dobrý!!
          Hančí

          Comment


          • #20
            Ahoj Jardo,myslím si,že by nebylo na škodu,aby fotografie byla u prodeje podmínkou.
            Určitě se tím zamezí inzerce nějakého ,,haraburdí,,.
            Iva4

            Comment


            • #21
              Původně odeslal Hančí Zobrazit příspěvek
              Ahoj Jardo, já za sebe si myslím, že je to tak dobrý !!!
              Možná, mě ještě tak napadá, neměly by se raději zakázat v této sekci odkazy na prodejce-firmy?
              .....,jen tak přemýšlím ,aby to někdo nějak nezneužíval,ale vlastně, vždyť ho můžete bez udání důvodu smazat, tak asi jo, bude to tak asi dobrý!!
              Zákaz firmám tam je. VIZ. druhý odstavec ale asi to tam ještě nějak zdůrazním.

              Původně odeslal Iva4 Zobrazit příspěvek
              Ahoj Jardo,myslím si,že by nebylo na škodu,aby fotografie byla u prodeje podmínkou.
              Určitě se tím zamezí inzerce nějakého ,,haraburdí,,.
              Pravda pravda. Asi to tak uděláme
              ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

              Comment


              • #22
                Zdravím Jardo a Ivanko,
                v podstatě je to vše v pořádku, tak jak to navrhujete. Akorát bych udělal ještě malé zdokonalení.
                1, Celou část věnovanou inzerci bych opticky oddělil od fóra, videoreceptů a fotogalerie. Technicky bych to řešil tak, že když se bude chtít někdo přesunout na inzerci, klikne na příslušný symbol někde na stránce, vždy se mu objeví krátký psaný text s všeobecnými podmínkami inzerce na tomhle webu a po odsouhlasení (stisknutí tlačítka souhlasím) se dostane na inzerci. Je to z toho důvodu, aby někdo nemohl Ivanku a Jardu napadnout, že mu nevhodný inzerát smazali a on přeci nevěděl, že se to nemůže inzerovat atd...... Tím, že zmáčne souhlasím, všeobecné podmínky četl a hotovo!! Ikdyž Ivanka a Jarda budou mít, jako majitelé webu, vždy poslední slovo jak vše bude vypadat, nemůžou zde fungovat jako policajti. Web založili z jiného důvodu, než k vůli inzerci.
                2, Nechal bych si zadní vrátka, a inzerci bych zavedl zatím jenom na zkoušku (třeba na tři měsíce) a pak bych se rozhodl podle vývoje situace, jak dál a zda je to přínos pro všechny.
                Last edited by ; 05.03.2010, 20:53.

                Comment


                • #23
                  Petře, to je opravdu dobrý nápad i když zase asi další práce pro Járu,!!!

                  Je asi každého problém,jestli si nepřečte pravidla,příslušného webu a fóra,protože už při registraci - nejprve musí s nimi souhlasit!! Pak si je tedy má jako první taky přečíst a k inzerci jsou tu další přidaná Pravidla a tak má každý smůlu když si je nepřečte.
                  Pokud je poruší má Administrátor i moderátoři, vždy poslední slovo-varování -a dotyčný si sám příspěvek upraví, tak aby neporušoval pravidla, pokud tak neučiní- smazání příspěvku a bez pardonu Ban, to čeká každého, kdo poruší daná pravidla !!
                  A zrušit celou sekci-inzerci,pokud to nebude fungovat,mohou určitě i tak kdykoliv, pokud se tam bude dít něco, co se dít nemá.Ale třeba budou ukázněný
                  Járo souhlas, je to tak ???
                  Last edited by Hančí; 06.03.2010, 00:19.
                  Hančí

                  Comment


                  • #24
                    Původně odeslal Petr.Me Zobrazit příspěvek
                    Zdravím Jardo a Ivanko,
                    v podstatě je to vše v pořádku, tak jak to navrhujete. Akorát bych udělal ještě malé zdokonalení.
                    1, Celou část věnovanou inzerci bych opticky oddělil od fóra, videoreceptů a fotogalerie. Technicky bych to řešil tak, že když se bude chtít někdo přesunout na inzerci, klikne na příslušný symbol někde na stránce, vždy se mu objeví krátký psaný text s všeobecnými podmínkami inzerce na tomhle webu a po odsouhlasení (stisknutí tlačítka souhlasím) se dostane na inzerci. Je to z toho důvodu, aby někdo nemohl Ivanku a Jardu napadnout, že mu nevhodný inzerát smazali a on přeci nevěděl, že se to nemůže inzerovat atd...... Tím, že zmáčne souhlasím, všeobecné podmínky četl a hotovo!! Ikdyž Ivanka a Jarda budou mít, jako majitelé webu, vždy poslední slovo jak vše bude vypadat, nemůžou zde fungovat jako policajti. Web založili z jiného důvodu, než k vůli inzerci.
                    2, Nechal bych si zadní vrátka, a inzerci bych zavedl zatím jenom na zkoušku (třeba na tři měsíce) a pak bych se rozhodl podle vývoje situace, jak dál a zda je to přínos pro všechny.
                    Původně odeslal Hančí Zobrazit příspěvek
                    Petře, to je opravdu dobrý nápad i když zase asi další práce pro Járu,!!!

                    Je asi každého problém,jestli si nepřečte pravidla,příslušného webu a fóra,protože už při registraci - nejprve musí s nimi souhlasit!! Pak si je tedy má jako první taky přečíst a k inzerci jsou tu další přidaná Pravidla a tak má každý smůlu když si je nepřečte.
                    Pokud je poruší má Administrátor i moderátoři, vždy poslední slovo-varování -a dotyčný si sám příspěvek upraví, tak aby neporušoval pravidla, pokud tak neučiní- smazání příspěvku a bez pardonu Ban, to čeká každého, kdo poruší daná pravidla !!
                    A zrušit celou sekci-inzerci,pokud to nebude fungovat,mohou určitě i tak kdykoliv, pokud se tam bude dít něco, co se dít nemá.Ale třeba budou ukázněný
                    Járo souhlas, je to tak ???
                    Oddělit inzerci od fóra a udělat nezávislý systém asi nebude tak jednoduché. Kdybych věděl že se inzerce chytne, tak bych to neřešil. Jestliže se ale třeba za 2 měsíce nechytne, tak tvorba takového systému by byla zbytečná. Zatím bych to nechal, tak jak to je a ještě do každého tématu jsem nahoru přidal upozornění že ten kdo zde inzeruje, tak souhlasí s pravidly a zároveň je i tam i odkaz na ty pravidla.

                    Jinak určitě díky za Vaše názory, připomínky a doporučení Člověk sám většinou na něco zapomene a znát názor jiných návštěvníků je důležité. Toto fórum přeci děláme pro Vás

                    Jarda
                    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                    Comment


                    • #25
                      Rádo se stalo a já za sebe, díky za důvěru,ale je to tak, každý může něco přehlédnout nebo zas někdo má naopak dobrý nápad.. !!!
                      Tak snad se to ujme a bude to v klidu.
                      Hančí

                      Comment


                      • #26
                        Co takhle na fóru založit kategorii něco jako Babské rady? Jaký na to máte názor?
                        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                        Comment


                        • #27
                          Původně odeslal Jarda Zobrazit příspěvek
                          Co takhle na fóru založit kategorii něco jako Babské rady? Jaký na to máte názor?
                          Ahojky Jardo, nevím, jestli už něco podobného tu někdo navrhoval, ale já jsem pro. Pro mě je jednodušší a rychlejší a lepší na něco použít sodu nebo kypřicí prášek než nějaké chemikálie ( teda pokud to jde ).
                          Pro mě je to ok nápad.
                          Pěkný večer.
                          anina s.

                          Comment


                          • #28
                            Původně odeslal Jarda Zobrazit příspěvek
                            Co takhle na fóru založit kategorii něco jako Babské rady? Jaký na to máte názor?
                            Souhlasím a bude to nějak rozdělené? Třeba na kuchyně-zdraví-čištění....atd?
                            Iva4

                            Comment


                            • #29
                              [QUOTE=janina s.;52593]
                              Pro mě je jednodušší a rychlejší a lepší na něco použít sodu nebo kypřicí prášek než nějaké chemikálie ( teda pokud to jde ).
                              Jedlá soda = hydrogenuhličitan sodný,který při tepelném zpracování uvolňuje oxid uhličitý.
                              Složkami kypřícího prášku jsou bikarbonát sodný a soli kyselin, které dohromady zajišťují žádoucí reakci za vzniku oxidu uhličitého. Další důležitou součástí je škrob, bez něhož by prášek navlhal a reakce by se tedy udála v sáčku dříve, než v těstě. V dnešních kypřících prášcích bývají dva druhy solí. První zajišťuje reakci při pokojové teplotě, bývá to většinou citrát, fosforečnan vápenatý nebo vinný kámen. Druhý druh soli se aktivuje při vyšších teplotách při pečení, zástupcem tohoto druhu soli v prášku do pečiva bývají často hlinité soli.
                              Iva4

                              Comment


                              • #30
                                Ivo ......tak jsi nám vysvětlila,co že to cpem do bábovky za fujtajbl,...díky nějak mě přechází chuť.
                                Jo a když je řeč o vinném kameni, dá se dnes koupit ? Našla jsem ho ve starých receptech. No ale to sem asi nepatří, písni když tak soukr.zprávu

                                Jinak jsem taky pro Babské rady..,ale asi by bylo dobré,aby se sem nedávaly najednou ty dlouhé seznamy rad, co kolují po mejlech,to všechny známe,mám je taky uložené,ale nikdy je nepoužiju.to už vím předem......ale konkrétně pojmenovat vždy radu, aby se to dalo najít v nadpisu, jako recept., o čem, že ta rada je !!
                                Hančí

                                Comment

                                Pracuji...
                                X