Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Grilování

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Grilování

    Zdravím, snad to nebude vadit, že mě napadlo toto téma, snad už někde není a já ho nepřehlídla...
    Rádi grilujeme, dělám k tomu omáčky a marinád je spousta druhů, ale ráda bych se inspirovala recepty od jiných. Od Ivanky jsem už dělala marinádu s medem a nemá to chybu.
    Taky bych se případně podělila i o moje recepty.
    Tak zatím, zdraví Jana S.
    anina s.

  • #2
    Re: Grilování

    Janino,myslím,že je to téma dobré,hlavně proto,že přichází sezóna grilování a každý rád ochutná něco zase jiného,než je zvykem. Možná nás Jaroušek vyslyší a dá nám to sem jako samostatnou rubriku.Zkušeností a receptů určitě každá má dost a mohou se podělit s ostatními,nebo převzít něco od nich. Jsem pro v každém případě. Myslím,že už něco receptů nebo omáček proběhlo :P

    Comment


    • #3
      Re: Grilování

      Ahoj Jaruš, děkuju za podporu..
      Napadlo mě to protože receptů je tolik a některé marinády a přílohy nás třeba nenapadnou, tak jako koukám na recepty v netkuchařce...
      Je možné, že některé recepty, které bych tu třeba ráda dala, už někdo zná, ale to snad nebude vadit, nějak nestíhám brousit po všech tématech...
      Zkoušeli jsme Pomazánku ke grilovanému masu:
      1 tvaroh ve vaničce, 1 bílý jogurt, 10-15 dkg strouhané nivy, 2 rozetřené stroužky česneku, trochu tatarky nebo majonézy, sůl, pepř.
      Všechny suroviny vyšleháme.
      My jsme ugrilované kousky masa namáčeli do této pro mě nové omáčky a bylo to zase něco jiného než kečup apod.
      Tak zdravím, Jana S.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Re: Grilování

        Přidáno

        Comment


        • #5
          Re: Grilování

          Původně odeslal ekucharka
          Přidáno

          Děkuju, Jana S.
          anina s.

          Comment

          Pracuji...
          X