Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Vaření v mikrovlnce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Vaření v mikrovlnce

    Ahojky děvčata, :P docela mě zajímají různé nápady na vaření v mikrovlnce,věřím,že nejsem sama.V létě to urychlení určitě přivítáme. Líbila by se mi kolonka receptů - Mikrovlnka -kde by jsme mohly začít Hrnečkovými knedlíky a určitě se najdou kromě, zavařování,vaření brambor, další rady a nápady mezi lidma.Četla jsem někde i to škvaření sádla,hrnečkovou bábovku a různé,ale když na to vzpomenu,nevím zas, kde hledat.!!Bylo by dobré, mít všechny recepty a nápady pohromadě. No a naše hubnoucí dietářky, by možná uvítali kolonku na své hubnoucí Diety a různé recepty, které si vaří. Co si o tom děvčata, myslíte?
    Hančí

  • #2
    Re: Vaření v mikrovlnce

    Ahojky Hančí souhlasím s tebou také bych ráda nějaké ty recepty do mikrovlnky.Možná že too znáte ale mám recept na smažený sýr v mikrovlnce tak kdybyste měli zájem ráda ho napíšu zdravím Jitule

    Comment


    • #3
      Re: Vaření v mikrovlnce

      Ahojky Jitule já už mám natočenou krupicovou kaši vařenou v mikrovlnce . Zkusíme tuhle kolonku udělat a uvidíme, ale až zítra
      Ivana M

      Comment


      • #4
        Re: Vaření v mikrovlnce

        Témata vytvořeny

        Comment


        • #5
          Re: Vaření v mikrovlnce

          Tak super..... už se těším na nové nápady. :P :P :P Díky!!!!
          Hančí

          Comment


          • #6
            Re: Vaření v mikrovlnce

            Tak se děvčata snažte a pište, mě veze zrovna muž novou mikrovlnku k narozeninám, je tam prý i vaření v páře, tak jsem strááášně zvědavá.
            Těšín se na recepty Iris
            Iris

            Comment

            Pracuji...
            X