Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kuchyňské potřeby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kuchyňské potřeby

    Ahojky děvčata, objevila jsem stránky a když si u nich na liště otevřete okno s kuchyňskými potřebami, tak je tam pár zajímavých věciček. http://www.reproplast.cz/

    Děvčata a já se u toho i bavím. když si dáte na jejich liště zahradní potřeby, tak se směji u sběrače ořechů. To je něco pro mě, abych se nemusela ohýbat.
    Ivana M

  • #2
    Re: Kuchyňské potřeby

    Ahoj Ivanko,tak jsem to zkoukla myslím,že hodně věcí by se hodilo,moc zajímavá nabídka, asi neodolám a něco nakoupím pod stromeček nebo si taky nechám koupit.Už tu blbnem přes Skyp i se sestrou,co vše by se nám hodilo. Díky za moc dobrý tip!!!Postarala jsi se nám o večerní zábavu,tak ještě jednou díky!!!
    Hančí

    Comment


    • #3
      Re: Kuchyňské potřeby

      Taky se mi tam líbí nějaké kravinky. Něco už od nich mám. Tahle firma mívá stánky na různých trzích a tak. Mám od nich např to síto na noky a to je fakt perfektní. Taky mám moc ráda tu fólii na pečení, ale tu budou mít od pondělka v Lidlu v akci za poloviční cenu. Určitě si tam ještě nějakou koupím. Přemýšlím o té zdobičce na perníčky. Nemáte s ní někdo zkušenost?

      Comment


      • #4
        Re: Kuchyňské potřeby

        Ivo, ale to je i s krémem ne? moc se mi taky líbí. Já chci ještě to udělátko na ravioly a nějaké formičky. Jo a líbí se mě ten mřížkový váleček. Mě je jasný že to použiju jednou za sto let, ale je to pěkný a ne zase tak drahý. Budu to objednávat v pondělí tak napiš. Měj se. Ivana M
        Ivana M

        Comment


        • #5
          Re: Kuchyňské potřeby

          Tak Ivo, líná huba-holí neštěstí! Zavolala jsem do toho Reproplastu a dozvěděla jsem se toto:
          Zdobička se prodává bez náplně(dokonce u toho mají recept na klasickou bílkovou polevu), součástí balení je vymyvatelná a uzavíratelná tuba včetně těch udělátek, kterými se dá uzavřít a zdobící hroty. Firma má kamenou prodejnu v Kladně, ale budou mít stánek na téhle akci:
          ECOLIFE 26.11.08 - 28.11.08
          [, PrahaNárodní dům na vVinohradech, nám. Míru]
          každoroční prodejní a kontraktační výstava ECOLIFE (30.výstava), VŠE PRO ŽENU, ZLATÉ ČESKÉ RUCE A VÁNOČNÍ DÁRKY - tradice zahájena v roce 1992

          Tak přemýšlím, jestli se tam nepůjdu podívat.Párkrát jsem tam byla a vždycky tam bylo dost lidí a nechala jsem tam spoustu peněz. Co myslíš, nezlákala jsem Tě?

          Comment


          • #6
            Re: Kuchyňské potřeby

            Holky, já vám jen tak neslušně vstoupím do hovoru......tu zdobičku na perníky mám, ale abych řekla pravdu, nic moc . Někdy se ta bílková poleva nepodaří vymíchat do hladka a pak to tu hubičku ucpává a když je řídká, pak se zase na perníkách roztéká a když jsem ji přihustila, tak zase nešla přes tu hubičku protlačit... ..tak to já jen tak pro informaci.
            IRENA

            Comment


            • #7
              Re: Kuchyňské potřeby

              Irenko,to jsem přesně potřebovala slyšet. Moc děkuji za info. Vždycky si koupím nějakou děsnou vychytávku a doma pak zjistím, že to je naprd!Díky

              Comment


              • #8
                Re: Kuchyňské potřeby

                Tak do toho taky nejdu
                Ivana M

                Comment


                • #9
                  Re: Kuchyňské potřeby

                  Děvčata, také mám nějaké věcičky. Křehčidlo na maso se rozpadává, jak už psala Irenka zdobička nic moc, radši si stočím kornoutek z pečícího papíru. Váleček je bezva, používám ho. Mám od nich taky ten šlehač na bílky co má Ivanka, na 2 bílky dobrý, na 5 radši elektriku. Udělátka na jednohubky se po nějaké době taky rozpadla. Jo ještě mám sýto na halušky a to používám. Plastová vykrajovátka jsou super, používám je na různé taštičky. Tak ještě přemýšlím co mám. To už je asi všechno. Doufám, že jsem vás moc neodradila.
                  Kamila

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kuchyňské potřeby

                    Ivo prosím Tě jestli bys byla tak moc hodná, tak mi objednej toto:
                    1062 Protiskluzový závěs - sada 5ks 20,- Kč
                    1166 Navlíkáček jehel 35,- Kč
                    1200 Háček na multiškrabku i k zavěšení holicích strojků 25,- Kč 2x

                    Moc Ti děkuji.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kuchyňské potřeby

                      jasně paní generální

                      A na tu výstavu bych se fakt ráda vydala. Musím si to někam napsat a rezervovat si čas. Díky Ivana
                      Ivana M

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kuchyňské potřeby

                        Ivo už je to objednaný a ta výstava není na Míráku ale v sokolovně v Riegrových sadech. Tedy alespoň jsem to našla na netu Oni to snad přehodili kvůli parkování. Ivana
                        Ivana M

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kuchyňské potřeby

                          No vidíš jak blbnou lidi.To co jsem zkopírovala já, tak to bylo taky z netu. Jestli je to v tom Rigráku, tak tam to s tím parkováním taky moc nevyhráli. Bětka tam občas mívá závody a vždycky je tam problém zaparkovat. Teď je to tam navíc na karty, tak nevím co blbnou. Každopádně na to budou určitě reklamy těsně před tím termínem, tak uvidíme.
                          Tak na to pěkně mysli a hezky mi to připomeň, protože ty jsi chytrá holka a já sklerotik

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kuchyňské potřeby

                            Ne že by mě chvála netěšila, ale dala jsem si do vyhledávače ten název výstavy a tohle bylo na nějakých stránkách dědka kořenáře.
                            Ivana M

                            Comment

                            Pracuji...
                            X