Oznámení

Collapse
No announcement yet.

E-shop s českými výrobky do kuchyně

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • E-shop s českými výrobky do kuchyně

    Chtěl bych vám ukázat zajímavý e-shop, který se zaměřuje na kuchyšké a domácí potřeby od českých výrobců ceska-kuchynka.cz. Nenabízí sice tisíce položek, ale podle toho, jak sem tam brouzdal tak je většina zboží opravdu vyrobená v ČR a ceny jsou taky docela dobré.
    Mají zajímavé tradiční zboží - např. mlýnky na maso Porkert a na strouhanku Jihokov M90, které měla už moje babička - ani jsem nevěděl že se to pořád vyrábí...

    P.S. Já si tam objednal karafu od Simaxu a je opravdu suprová!

  • #2
    Já mám taqky jeden lidi, nevím, jestli mají vše z česka, ale mají toho fakt hodně, a všechno od lidí, kteří mají vlastní recepty a pěstují vše doma na zahradě. foodparadise.cz

    Comment


    • #3
      Ahoj Pavle, tvůj tip mi zrovna bodl, protože se zajímám o Italskou kuchyni, tak jsem se zaregistrovala, abych tě mohla požádat o nějaké doporučení, co u nich kupuješ, nebo co mají dobrýho. Díky

      Comment


      • #4
        Ahoj, mají třeba výbornou tyrolskou slaninu, ze které dělám špagety carbonara

        Comment


        • #5
          S tím jsem se ještě nesetkala, prozradíš recept? :P

          Comment


          • #6
            Normálně špagety al dente, osmahneš slaninku na cibulce, sul pepr, pridas špagety, libeček, nebo třeba bazalku, promichaš, pak jedno vajičko a nakonec posypeš strouhaným parmezánem a promícháš

            Comment


            • #7
              Tak to musím zkusit, a ještě máš nějakej tip krom té slaniny?

              Comment


              • #8
                Mám, třeba lanýže tam maj fakt dobrý a ta cena se taky dá

                Comment


                • #9
                  Díky moc, kdyby bylo víc takých lidí

                  Comment


                  • #10
                    eshop už nefunguje... snad to nebyl fake .. a nikdo nepřišel o prachy ...
                    www.banan.cz webové stránky zdarma

                    Comment

                    Pracuji...
                    X