Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Psycholog psů-Rudolf Desenský

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Psycholog psů-Rudolf Desenský

    Zajímavý web o psech a jejich chování a výchově,včetně poradny :P :P :P
    http://www.psycholog-psu.com/?sid=891cf ... 0f6031e319
    Hančí

  • #2
    Re: Psycholog psů-Rudolf Desenský

    Ano,vše co se píše je pravda. Vloni na podzim jsme tam byli s naším lumpem a moc nám to dalo. Mnoho lidí se na toho pána tváří skepticky,ale chce si vše ověřit osobně. Já mu fandím a smekám,že si zvolil takový způsob života. Mít méně let tak bych ho asi napodobila. Všem doporučuji osobní návštěvu na free sobotu-nebudete zklamáni.

    Comment


    • #3
      Re: Psycholog psů-Rudolf Desenský

      Ahoj Andělko,tak jsem ráda,že je tu někdo s osobní zkušenností ,napiš nám víc,co jste měli za problém a jak vám pomohl?Je to určitě zvláštní člověk,ale myslím taky ,že těm hafanům, fakt rozumí. :P :P Ahojky
      Hančí

      Comment


      • #4
        Re: Psycholog psů-Rudolf Desenský

        našeho pejska-teriéra jsme si pořídili,když mu bylo 8 měsíců. Do té doby žil jen se svou smečkou a bál se všeho,počínaje námi a konče papírku na zemi. Na procházky jsme ho tahali za ssebou a jak se strachy třásl. Pokud byl někde shluk lidí krčil se a tisknul se k nám a ten třes.Jeli jsme na 1 z těch jeho sobot. Opět strach a my byli zvyklí ho hladit a utěšovat aby se nebál,že se mu nic nestane. P.Rudolf mne pěkně sprdnul. Pokud se pes něčeho bojí,nechat ho,aby si to oňuchal a hlavně nebrat do náruče. Byla jsem svědkem: 2 mladé ženy a pes s náhubkem. Vrčel na všechny psy a lidi -šel z něj strach. Svoji paní neposlechl. Prý čím je starší,tím je víc zlý. Rudolf přišel k němu ,pořádně ho potahal za kůži na hřbetě u krku,kleknul k němu a něco mu pošeptal. Pes lehl a podřídil se mu. Sice byl hodný jen chvíli,ale neuvěřitelné. Mnoho lidí tam jezdí vícekrát,dá se u něj přes léto ve stoldole přespat a co tak čtu,dost z nich udržují přátelství dlouhodobě. My tam byli jen 1x,povykládali si spolu v čem děláme chybu-no a dnes po cca 1/2 roce je z našeho
        srákorky až moc sebevědomý pes. Chtěl by velet i nám a jak to tak vypadá ,daleko k tomu není.Jsme již starší a ta naše láska nemá hranic. Ale tak to asi má být,dáváme tu lásku tomu tvorečkovi a on nám to vrací
        tou jeho láskou k nám.

        Comment


        • #5
          Re: Psycholog psů-Rudolf Desenský

          Ahoj Andělko.tak to je opravdu zajímamý,vidíš a někdo tomu fakt nevěří,jsem ráda,že čtu,že to opravdu funguje,zajímavé.Tak díky a ahoj. :P :P :P
          Hančí

          Comment


          • #6
            Re: Psycholog psů-Rudolf Desenský

            Ano,lidé se tváří všelijak,ale kdo nevěří má možnost se tam jet kouknout,nestojí je to nic,jen trošku času a každý získá mnoho poznatků. Dá to moc i těm pejskům co jsou tzv. vychovaní.I na mne lidi koukaj,že si vymýšlím,ale já to mám ...

            Comment

            Pracuji...
            X