Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Vybavení kuchyně za rozumný peníz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Vybavení kuchyně za rozumný peníz

    Ráda bych doporučila taky e-shop Nase-obchody.cz protože je to obchod, kde jsem našla defacto všechno kuchyňské vybavení, které jsem potřebovala včetně všech malých spotřebičů. Docela mile mě překvapilo, když jsem tápala trochu v kávovarech a dostala jsem kvantum informací a doporučení. Milí, sympatičtí a nabízí za dobré ceny.

  • #2
    Když už jsme v tom, taky bych přispěl osobní zkušeností. Hodně lidí řeší drahé kuchyňské nože a pořád jsou nespokojení, co za své peníze dostali. Já jsem k tomu přistoupil pragmaticky a koupil jsem si stejné, jaké používali mí rodiče - obyčejné české KDS. Koupil jsem je v domácích potřebách na kusy, sadu jsem si poskládal sám s manželkou, mají i vlnkované čepele na pečivo, ploché mazací nože a podobné vychytávky. Jsou velice (opravdu VELICE) levné a mají perfektní tvar, kterého se bohužel dražším zahraničním nožům pořád nějak nedaří docílit. Jejich nízká cena se absolutně v ničem negativně neprojevuje. Samozřejmostí ocelových nožů je ale jejich pravidelné broušení po dvou třech čtyřech měsících. Kupte si na to pořádný brousek, doporučuji nějaký kuchyňský, kterým se nůž jen protahuje mezi kroužky, protože takové brousky nevyžadují žádný cvik. A kdo nechce nože pořád dokola brousit, může zkusit třeba keramické nože, doporučuji českou firmu www.Homeware.cz. Nenechte se oblbnout marketingem kolem keramických nožů, vitamínů a bůh ví čeho, jejich hlavní smysl je v tom, že při dostatečně pozorném používání vydrží ostré jako břitva klidně i dva tři roky. Sám mám doma jen jeden (jinak používám levné české ocelové nože KDS), ale ten jeden mám na zeleninu a ovoce a jsem naprosto spokojený s tím, jak perfektně krájí a snadno se umývá. No a když k tomu přidám tu věc s vitamíny, které sám tak na půl věřím nevěřím, dělám vlastně výbornou službu rodině a dětem.
    hlídání dětí Brno

    Comment


    • #3
      Ahoj! Mohla bych vám doporučit Trendo. Mají tam slevy a akce na kuchyňské dřezy a příslušenství ke kuchyňské lince. Našla mi to Heureka a koupili jsme u nich nový nerezový dřez v setu i s baterií za poměrně dobrou cenu. Sice jsme si to museli nechat dovést až z Pardubice, takže to byl trochu risk, ale žádný problém nebyl, dřez dorazil v pořádku.

      Comment


      • #4
        Původně odeslal Drea Zobrazit příspěvek
        Ahoj! Mohla bych vám doporučit Trendo. Mají tam slevy a akce na kuchyňské dřezy a příslušenství ke kuchyňské lince. Našla mi to Heureka a koupili jsme u nich nový nerezový dřez v setu i s baterií za poměrně dobrou cenu. Sice jsme si to museli nechat dovést až z Pardubice, takže to byl trochu risk, ale žádný problém nebyl, dřez dorazil v pořádku.
        Vypadá to zajímavě! Nicméně, našla jsem podobný eshop zaměřený na dřezy Franke a taky tam mají nějaké akce a dřezy s bateriemi v setu!

        Comment


        • #5
          Původně odeslal Jorka Zobrazit příspěvek
          Vypadá to zajímavě! Nicméně, našla jsem podobný eshop zaměřený na dřezy Franke a taky tam mají nějaké akce a dřezy s bateriemi v setu!
          Nebo DobráCena, tam prý zase nakupoval bratr... Ono je těch eshopů tolik, že už je těžký se v tom orientovat. Ještě že existuje Heureka

          Comment


          • #6
            To jo . Našla jsem podobný eshop jako je ten se se značkou Franek, akorát pro Blanco, což je trochu dražší značka... Prkénko za 4 litry mě opravdu dostalo

            Comment


            • #7
              tak dnes v době heureky a zboží od seznamu bych řekl že je vždy lepší vždy porovnat ceny i na těchto serverech
              www.banan.cz webové stránky zdarma

              Comment


              • #8
                Čaute lidi Mám tu pro vás taky dobrý tip. Snad se to někomu z vás bude líbit a hodí se vám to. https://eshop-sinks.cz/486-zvyhodnene-sety )

                Comment


                • #9
                  Kuchar musi mit kolem sebe cisto a prostorne

                  Původně odeslal zpawelska Zobrazit příspěvek
                  Ráda bych doporučila taky e-shop Nase-obchody.cz protože je to obchod, kde jsem našla defacto všechno kuchyňské vybavení, které jsem potřebovala včetně všech malých spotřebičů. Docela mile mě překvapilo, když jsem tápala trochu v kávovarech a dostala jsem kvantum informací a doporučení. Milí, sympatičtí a nabízí za dobré ceny.

                  Kuchar musi mit kolem sebe cisto a prostorne
                  Dale pak musi mit kde umyt a odlozit sve spotrebice. K tomu potrebujete vhodny drez, nejlepe granitový dřez, protoze to je material, ktery vypada fakt luxusne.
                  Urcite mrknete zde:
                  https://primagran.cz/
                  naleznete zde:
                  dřezy granitové, kuchyňské dřezy, granitovébaterie, kuchyňská baterie
                  a to vse i do malych domacnosti, protoze rohové dřezy a jiné jsou vyráběny již od 40 cm. Granitové dřezy od spolecnosti PRIMA GRAN - toto je me doporuceni na densni den
                  jsem s pozdravem
                  a v pripade doporuceni a dotazu piste


                  Comment


                  • #10
                    Kuchyně za rozumný peníz jednoznačně na https://eshop-blanco.cz/486-zvyhodnene-sety kde jsou dokonce i zvýhodněné sety, což znamená že vás kombinace dvou věcí výjde mnohem levněji. Můžu jenom doporučit nakupovala tady tetka i mamka, takže baby určit vědí co dělají.

                    Comment

                    Pracuji...
                    X