Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jiné webové kuchařky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Jiné webové kuchařky

    Dobrá je taky Česká hospodyňka, Dadalova kuchařka, ale tak nejsou fota a je to škoda, Maminčina kuchařka, mimibazar, ale tam jsou hlavně dorty v poslední době, Online recepty, Labužník.com. Já jich mám v oblíbených za ta léta dost, asi 35, ale teď hlavně chodím sem. Ty ostatní si jen tal někdy prohlížím, ale nepřispívám, mě se nejvíc líbí tady. Je to takové rodinné. Tady to má život. Myslím si, že některé jsou asi " mrtvé".J.H.
    Jana H.

  • #2
    Re: Jiné webové kuchařky

    Taky mám dost kuchařských stránek v oblíbených a občas je prohlížim, ale taky se mě nejvíc líbí tady, jinam ani nepíšu, akorát ještě, na doma, si diskutuji s několika děvčaty. Jsou tam různá diskusní témata. Věrka.
    Věrka.

    Comment


    • #3
      Re: Jiné webové kuchařky

      Ahoj, není špatná stránka: WWW.recepty.cz.
      Marie z Moravy

      Comment


      • #4
        Re: Jiné webové kuchařky

        Děvčata je to paradox. Tady máme tuto kolonku a právě v minulých dnech na adrese recepty.cz bylo majiteli upozornění, že si nepřejí dělat reklamu jiným stránkám na jejich webu.Nevím jak to vznilo, ale mám pocit, že tam někdo dal nějakou adresu s recepty. Byla okolo toho nějaká diskuze, ale přesně nevím o co vůbec šlo. Ivo, za tohle tedy tleskám. Tak jsem ráda, že mohu být tady s vámi.J.H.
        Jana H.

        Comment


        • #5
          Re: Jiné webové kuchařky

          Ahojky Jani, to jsem si tedy přečetla tvůj příspěvek brzy Právě jsme si s klukem řekli, že nechceme aby v kuchařce byly odkazy na jiné stránky. Tedy mimo těch v odkazech. Ale tady v té diskuzi na fóru to nevadí. Co si budeme povídat, stejně každý zná spoustu jiných stránek a tak to zakazovat to asi nemá smysl. Vždyť já se taky ráda kouknu na konkurenci. Tak ahojky. Ivana

          Comment


          • #6
            Re: Jiné webové kuchařky

            Ahojky...jsem tady nově zaregistrovaná i když sem chodím nakukovat už dost dlouho.Tady musím zareagovat...ta tolerance administrátorů je teda úžasná a už teď vidím,že jsem se asi zaregistrovala ke skvělým pohodářům.Děkuji a těším se na další receptíky i příspěvky Jindra

            Comment


            • #7
              Re: Jiné webové kuchařky

              Ahojky Jindro, preferujeme pořekadlo, hlavně zdraví. tedy fakt je že nás taky někdy něco tady naštve, ale minimálně. Tak doufám že nám zachováš přízeň i nadále. Zdraví Ivana M
              Ivana M

              Comment


              • #8
                Re: Jiné webové kuchařky

                Zrovna jsem koukla jak pečeš kachnu a vidím,že na jiné kuchařky už se koukat ani nemusím a jdu na ni.Sice držím dietu,ale když jsme spolu dneska s mužem 32 let....no tak asi kapku zhřeším.Jak píšeš...hlavně zdraví! Jindra

                Comment


                • #9
                  Re: Jiné webové kuchařky

                  Taky přidám odkaz na jednu kuchařku, jedná se především o recepty na zdravá jídla a jídla z biopotravin
                  zde je: Recepty MéBio

                  Comment


                  • #10
                    Re: Jiné webové kuchařky

                    Děvčata a kluci koukněte na tyto stránky http://www.poslirecept.cz/kategorie/3/za-par-korun.html
                    Jarmila.M

                    Comment


                    • #11
                      Re: Jiné webové kuchařky

                      také pěkná kuchařka http://kucharkazeslovacka.ic.cz/index.htm
                      [attachment=0:2p31oxsi]kuchařka 1.gif[/attachment:2p31oxsi]
                      Attached Files
                      Jarmila.M

                      Comment


                      • #12
                        Re: Jiné webové kuchařky

                        Velmi dobrá stránka. Keďže varenie je moje hobby, ponúkam Vám aj svoju stránku s receptami na www.kimlo.szm.sk

                        Comment


                        • #13
                          Re: Jiné webové kuchařky

                          A co tyto? http://www.zandule.cz/recepty/index.php
                          [attachment=1:1sbfw9oa]polední kávička.gif[/attachment:1sbfw9oa]
                          [attachment=0:1sbfw9oa]jarmila.gif[/attachment:1sbfw9oa]
                          Attached Files
                          Jarmila.M

                          Comment


                          • #14
                            ahoj všem,

                            pro zajímavost sem dávám naše sesbírané recepty od pražských šéfkuchařů:

                            http://www.restaurant-guide.cz/recepty.html

                            Comment


                            • #15
                              Jarmilko,tak ty stránky Zandule nemaj chybu,strávila jsem tam dnes několik hodin,jsou tam príma dobroty.....a je to hlavně přehledné....a s obrázky...díííky
                              Last edited by Hančí; 27.08.2009, 02:46.
                              Hančí

                              Comment

                              Pracuji...
                              X