Oznámení

Collapse
No announcement yet.

kuřecí salát

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • kuřecí salát

    Ahojky,hledám recept na dobrý kuřecí salát a nevím kde,tak prosim poraďte děkuji babi

  • #2
    Re: kuřecí salát

    Ahoj babi,já ho dělám jednoduše.Kuře nebo stačí i slepice,je taky dobrá,uvařím, v osolené vodě.Oberu maso, které chci použít,lepší jsou jen prsíčka,to vše bez kůže,ale někdo má rád i ostatní maso.Nakrájím,přidám ananasový kompot,šťávy jen trochu,majonézu,sůl a pepř.Zamíchám a hotovo.Nechat uležet několik hodin v lednici a můžete baštit.Je to rychlé a moc dobré. Snad ti bude taky chutnat, :P ahojky.
    Hančí

    Comment


    • #3
      Re: kuřecí salát

      Ahoj babi, ja delam treba jen ze zbytku upeceneho kurete, oberu, pokrajim, na kosticky pokrajim taky nakladane okurky, cibuli najemno pokrajenou osolim a promnu v rukach, pak si pripr. jogurt, tatark-majonezu-dle chuti, nekdo pridava horcici, koreni podle chuti, ja davam bily pepr, zamicham osolim a hotovo. Je to obycejne, ale chutna. Jinak plno receptu je na www.recepty.cz. pa a at si vyberes. m.
      Marie z Moravy

      Comment


      • #4
        Re: kuřecí salát

        Děvčátka,děkuji a zkusím obě varianty už mám na to chuť babi

        Comment


        • #5
          Re: kuřecí salát

          babi,a co tento:jakékoliv drůbeží nebo slepičí maso nakrájet,osolit,opepřit,okyselit citronem,přidat kukuřici,ananas a kuskus.
          Nebo vynechat kuskus a zamíchat majonézu nebo jogurt a nebo jako já cottagge.Jarmila.M
          Jarmila.M

          Comment


          • #6
            Re: kuřecí salát

            Ahoj Jarmilko,taky zkusím,ale kuskus neznám,jenom z časopisu,tak to bude s jogurtem díky babi

            Comment


            • #7
              Re: kuřecí salát

              V receptech jsem přispěla výborným receptem na kuřecí salát pod jménem Jarka,ale při registraci mi toto jméno nevzalo a tak jsem teď Jaruš.Je výborný,zkuste to a dejte vědět.Naši ho milují.

              Comment

              Pracuji...
              X