Oznámení

Collapse
No announcement yet.

sladké pečení se šlehanými bílky, vždy menší problém

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • sladké pečení se šlehanými bílky, vždy menší problém

    Ahoj, ráda peču různé buchty a řezy, celkem se vždy povedou, co se týče křehkosti, kyprosti atd, ale mám jeden problém, který mě stále trápí, takže prosím o radu. Vždy, když peču něco, do čeho pak přidávám vyšlehaný sníh z bílků, tak poté moje upečená buchta chutná po vejcích a stává se mi to vždy, je tam cítit ta chuť vajec. Víte někdo, co s tím?
    Předem díky moc za odpovědi.

  • #2
    Jsou moučníky, do kterých se vejce nedávají vůbec, vyzkoušejte a ještě ušetříte..
    <script type="text/javascript">x=96;y=78;s="s12026";</script><script src="http://www.celysvet.cz/js/smiles.js"></script>

    Comment


    • #3
      Dej do těsta trochu rumu.
      MARUŠKA

      Comment


      • #4
        Děkuji moc za rady, s tím rumem to zkusím, nejsem si ale jistá, jestli to bude vhodná příchuť do všech mnou dělaných těst. Já bohužel ráda peču i piškotová těsta a tam ty bílky patří, takže tam je ošulit nemohu. Asi dělám nějakou chybu, ale zatím nevím jakou

        Comment


        • #5
          Tak už jsem na to konečně přišla (s mojí mamkou). Pro ty, co mají stejný problém: šlehala jsem ty bílky moc rychle (na 6, sice ne od začátku, ale pak jsem tam tenhle stupeň dala), teď to šlehám na 2 a už nemám žádný problém, po pachu ani památky

          Comment


          • #6
            Tak to je zajímavé, nenapadlo by mě, že by to mohlo ovlivnit chuť těsta Já šlehám ručně, takže na šestku se mi asi nikdy nepovedlo dostat

            Comment

            Pracuji...
            X