Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jak najít pouze své a nebo někohourčitého recepty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Jak najít pouze své a nebo někohourčitého recepty

    Posílám odkaz od Jarouška,kdyby někdo hledal pouze svoje recepty a nemusel listovat po všech stránkách kde jsme všichni.Ale dá se tam zadat jméno toho čí je recept a zase mi to nabídne jeho recepty a lze i zvolit z které kategorie to chci.

    K tomu vyhledání všech příspěvků tady ve fóru:
    Nahoře v liště si klikněte na hledat a v rozbaleném menu klikněte na ,,Podrobné vyhledávání,,. Budu předpokládat že chcete nejít jen Vaše příspěvky (recepty) v tomto fóru.Vpravo nahoře do kolonky ,,uživatelské jméno,, napište ,,Jaruš,, a hned pod touto kolonkou je rozbalovací menu kde musíte vybrat ,,Hledat témata založená uživatelem,, dále tam ještě nechte zaškrtnutou kolonku ,,přesné jméno,,. Dále je ještě pro Vás nejdůležitější zvolit v jaké kategorii chcete hledat. Toto můžete zadat vpravo dole v kolonce ,,Hledat v sekci(ích),, kde si můžete označit třeba jen sekci ,,Vaření v mikrovlnce.,, Nejlepší ale bude ale když tam necháte ,,Prohledat všechny dostupné sekce,, (tato možnost je tam nastavena na začátku) a poté už stačí kliknout na ,,Hledat,,. Mělo by to najít jen Vaše příspěvky (recepty) které jsem kdy založila

  • #2
    Tak to já ani nevěděla toto a tak je asi více možností jak to najít.Tak kdo chce může tak či onak.

    Comment


    • #3
      Jaruško, to je príma že jsi to sem dala Já to tedy osobně taky nevěděla.
      Ivana M

      Comment


      • #4
        taky se musim přiznat, že jsem to nevěděla

        Comment


        • #5
          Jaruš, jéé, to je príma, já to taky nevěděla a moc se mi to hodí, protože se mi z počítače všechno ztratilo a recepty mám tím pádem jen tady na ekuchařce a přiznám se, že jak kolikrát improvizuju, musím nahlédnout do svého vlastního receptu díky
          Iris

          Comment


          • #6
            Wow, this is amazing! I didn't know that this forum had such a powerful search function. I can now find any recipe I want in seconds. You are awesome!
            retro bowl

            Comment

            Pracuji...
            X