Oznámení

Collapse
No announcement yet.

sibi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • sibi

    Dobrý den-zdravím všechny kuchařinky a samosebou,jsou-li tu i kuchtíci,tak i je.Jsem v důchodu a jsem vdaná(vydržela jsem to)Mýmy koníčky jsoupečení,vaření-protože z chlapa se stane léty mlsný kocour.Pak velice ráda chodím do přírody a hlavně se cítim jako doma v lese-je mi tam opravdu moc fajn.Pak se zabývam kartami.runami.....ale to tak mimochodem,zde to do tohohle fóra nepatří.Tenhle webík pani Ivanky,navštěvují už hodně dlouho a až dnes jsem se odvažila přihlásit-doufám,že mě mezi sebe přijmete....sibi
    sibi

  • #2
    Ahojky z Toskanska!!!!
    Soňa

    Comment


    • #3
      Zdravím z Kolína, těším se na nové recepty

      SAXANA

      Comment


      • #4
        Děkuji za přivitání a receptíky určitě budou-až se pořádně seznámím s forem
        sibi

        Comment


        • #5
          Ahoj Sibi, to si piš, že tě rádi přivítáme , v pokecu se diskutuje o ledasčem, tak když budeš chtít, tak nám můžeš povykládat kromě vaření i o tvé zálibě ve vykládání karet ...
          ZDENY

          Comment


          • #6
            Ahoj Zdeny-mileráda se tam rozepíšu o mém koníčku-kterému se věnuji už víc jak 30 let-jak bude nějaky dotaz,ráda odpovím
            sibi

            Comment


            • #7
              Ahojky Sibi, také tě tady vítám a doufám že někdy dáš do placu nějaký receptík Já mám taky doma mlsné kocoury, ale myslím že jsme si je asi rozmazlily samy co Ale já ráda rozmazluji.
              Zdravím z matičky Prahy a na důchod čekám
              Ivana M

              Comment


              • #8
                Ahoj Sibi, zdravím ze severu Čech!
                Zuzana

                Comment


                • #9
                  Zdravím ze Znojma,taky bych si dala vyložit karty - moc mě to láká.
                  Vítej v kruhu.
                  MARUŠKA

                  Comment


                  • #10
                    Ahojky Sibi, vítej, těším se na příspěvky
                    Iris

                    Comment

                    Pracuji...
                    X