Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Oběd do 30 - ti minut

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Oběd do 30 - ti minut

    Holky, klidně mě kopněte do hader, že už nevím roupama, co, ale prostě mě to napadlo...
    Vůbec se to nemusí ujmout, protože každá má svoje osvědčené recepty.
    Když je plná lednička nebo mražák ( ale to se musí nechat rozmrazit... ), tak to je pohoda, ale když člověk spěchá, a potřebuje rychle uvařit, nebo jako já, aby se to navíc dalo ohřát v m - vlnce, když mám odpolední, a nechce se mi ráno kvůli vaření vstávat, nebo kdyby jo, tak do půl hoďky ať je jídlo...
    Tak mě to prostě jen tak napadlo...
    papa.
    anina s.

  • #2
    Modrásku, já řeknu Járovi ať to tam přidá
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Původně odeslal janina s. Zobrazit příspěvek
      Holky, klidně mě kopněte do hader, že už nevím roupama, co, ale prostě mě to napadlo...
      Vůbec se to nemusí ujmout, protože každá má svoje osvědčené recepty seeing 555 when thinking of someone
      Když je plná lednička nebo mražák ( ale to se musí nechat rozmrazit... ), tak to positive words starting with s je pohoda, ale když člověk spěchá, a potřebuje rychle uvařit, nebo jako já, aby se to navíc dalo ohřát v m - vlnce, když mám odpolední, a nechce se mi ráno kvůli vaření vstávat, nebo kdyby jo, tak do půl hoďky ať je jídlo...
      Tak mě to prostě jen tak napadlo...
      papa.
      Vždy mám v záloze připravenou sekanou nebo něco mraženého, když nemám chuť vařit

      Comment

      Pracuji...
      X