Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ÚL+TP-rychlý Internet jen 200,-měs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • ÚL+TP-rychlý Internet jen 200,-měs

    Ahojky, :P :P :P
    zdravím všechna děvčata z Ústecka a Teplicka, chci vám dát jen na vědomí, možnost připojení se, ke komunitní Internetové síti -west1-v ÚSTÍ NAD LABEM !!!! Podívejte se na http://www.west1.eu/ tuto nekomerční, komunitní síť spravuje můj syn . Je tam vše popsáno a místa i fotografie, kam až zasahuje signál!!!! Je to nejlevnější rychlé připojení u nás, se symetrickou rychlostí, směrem do Internetu i z Internetu k vám,tedy stejná rychlost odesílání i přijímání dat.(5 Mb/s) Měsíční poplatek je opravdu, jen 200,- Kč. A není to aprííííl
    Pokud by jste některá měla zájem, klidně se jich, pokud chcete, nejdřív zeptejte na všechny podrobnosti, buď e-mailem nebo zavolejte na telefony uvedené na stránkách. Jelikož se dosah signálu neustále rozšiřuje, využijte tuto možnost i vy, jak z města, tak i z okrajových částí a okolních obcí, třeba jsou už i u vás, jen to nevíte.
    Proč platit zbytečně víc Komerční služby na nás jen vydělávaj horentní sumy a opravdu to není třeba platit, přesvědčte se sami Ahojík a klidně pište a ptejte se i mě na - hanapont@seznam.cz - do -Předmětu -mi prosím, dejte west1, dotazy předám. Je to fakt, bomba cena, za tu rychlost :P
    Last edited by Hančí; 24.07.2009, 19:28.
    Hančí
Pracuji...
X